طراحی لوگو ، آرم و نشان تجاری

طراحی لوگو اولین قدمی می باشد که در همان شروع کسب و کار باید انجام شود! طراحی لوگو حرفه ای به استارت آپ شما روح و جان می بخشد و از دید ما باید حتی قبل از شروع طراحی سایت انجام شود. خوشبختانه طراحی آرم و نشان تجاری با اینکه یکی از مهم ترین فاکتورهای شروع کسب و کار می باشد ولی ارزان ترین قسمت می باشد و حتی ما سعی کرده ایم آن را با استفاده از طراحان حرفه ای برای شما ارزان تر هم ارائه دهیم تا هیچ وقت به فکر لوگوهای آماده و رایگان نباشید.

نحوه سفارش پروژه در اف دیزاین تنها از طریق یک فرم ساده !

project fdesign

1- انتخاب نوع خدمات طراحی

در ابتدا مشخص کنید که به چه نوع از خدمات طراحی نیازمندید . در اف دیزاین انواع مختلف خدمات طراحی از جمله طراحی وب سایت ، طراحی لوگو ، طراحی کارت ویزیت و طراحی گرافیکی توسط متخصصان هر یک از زمینه ها ارائه می شود. هر یک از سفارش ها به تیم متخصص آن زمینه سپرده می شود.

fdesign info

2- شرح پروژه برای کارشناسان

در مرحله دوم پروژه خود را برای ما توضیح دهید .در قسمت توضیحات فرم سفارش تمام جزئیاتی که مد نظرتان هست را برایمان شرح دهید. برای مثال : به یک فروشگاه اینترنتی در زمینه فروش لوازم تحریر نیاز دارم. حتی برای سهولت بیشتر می توانید نمونه هایی که به آن ها علاقه مند هستید را برایم ما ارسال نمایید.

fdesign package

3- استعلام قیمت و پرداخت

از طریق فرم مربوطه پروژه خود را شرح دهید تا کارشناسان اف دیزاین در کمتر از 24 ساعت هزینه اجرای پروژه شما را اعلام نمایند و در صورت موافقیت شما و پرداخت وجه شروع به فعالیت نمایند. فرقی نمی کند که یک شرکت بزرک باشد و یا یک شخصی که می خواهد به تازگی کسب و کار خود را راه اندازی نماید.

fdesign ready

4- دریافت پروژه و آزادسازی وجه

در کوتاه ترین زمان ممکن پروژه خود را دریافت نمایید و تغییرات احتمالی مد نظرتان را به ما بگویید تا متخصصان اف دیزاین پس از اعمال تغییرات نهایی پروژه شما را تحویل دهند. ما در اف دیزاین برای رضایت خاطر شما عزیزان گارانتی بازگشت 100 درصد وجه را هم در نظر گرفته ایم.

brgashte pool

در اف دیزاین 100 % گارانتی بازگشت وجه وجود دارد!

همین حالا سفارش دهید

طراحی سایت و طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی سایت وردپرس امروزه به مطمئن ترین گزینه برای راه اندازی کسب و کار آنلاین و طراحی فروشگاه اینترنتی تبدیل شده است. در اف دیزاین مجموعه ای از متخصصان دور هم جمع شده اند تا هرگونه سفارش طراحی دارید را در کمترین زمان و پایین ترین هزینه ممکن برای شما آماده نمایند. با رفتن فضای کسب و کار به سمت فضای اینترنت تقاضای زیادی برای طراحی سایت ، طراحی لوگو و انواع طراحی گرافیک به وجود آمده است . ولی متاسفانه هنگام اجرای پروژه مشکلات زیادی برای کارفرما به وجود می آید . از جمله سپردن پروژه به یک شرکت مطمئن ، پیدا کردن یک تیم متخصص و قابل اطمینان ، قیمت مناسب و مشاوره درست و صادقانه برای موفقیت پروژه !  در این راستا یکی از اهداف بزرگ اف دیزاین دوری از تشریفات اداری و کاهش هزینه های بالاسری می باشد تا بتوانیم شما عزیزان را به بهترین نحو یاری نماییم.

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک مرحله تمام نشدنی بعد از طراحی لوگو و سایت می باشد. لوگو معمولا یک بار ساخته می شود ، وب سایت هم هر چند سال یک بار ظاهرش عوض می شود ولی طراحی گرافیک باید به طور مستمر برای کسب و کار شما انجام شود.

package2

طراحی بسته بندی

logo-F2

طراحی کارت ویزیت

brandf

طراحی هویت برند

menu2

طراحی منو

book2

طراحی جلد کتاب

info2

طراحی اینفوگرافیک

فرم سفارش طراحی

لطفا صبر کنید

instagram-logo

linkedin-logo (1)

telegram-logo (1)