نحوه عملکرد اف دیزاین

برخی از سوالات متداول و پاسخ آن ها را در زمینه نحوه عملکرد و طراحی اف دیزاین می توانید در زیر مشاهده فرمایید:

” اف دیزاین ” چیست و نحوه عملکرد آن به چه صورت است؟

اف دیزاین یک مرکز تخصصی در زمینه برون سپاری پروژه های طراحی می باشد که در آن انواع خدمات طراحی از جمله طراحی سایت ، طراحی لوگو ، طراحی کاتولوگ و غیره توسط متخصصان هر یک از این زمینه ها صورت می گیرد . هدف ما از ایجاد اف دیزاین ایجاد بستری امن و تخصصی برای کسانی است که می خواهند پروژه طراحی خود را به دور از تشریفات اداری و قیمت های گزاف انجام دهند . شما می توانید هرگونه سفارشی که در زمینه طراحی دارید را از طریق فرم مربوطه ثبت سفارش نمایید و تیم ما آن پروژه را به متخصصانی که استخدام کرده ایم ارسال می نماید.

در اف دیزاین چه نوع از خدمات طراحی ارائه می شود؟

در اف دیزاین انواع پروژه ای طراحی از جمله : طراحی وبسایت ، فروشگاه اینترنتی ، اپلیکیشن ، هویت برند ،  لوگو ، کاتولوگ ، منو ، تی شرت ، کارت ویزیت و هر نوع طراحی گرافیکی انجام می شود.

مراحل سفارش طراحی در اف دیزاین به چه شکل می باشد؟

در ابتدا مشتری نوع پروژه و مشخصات آن را توسط فرم سفارش طراحی و یا تلگرام اف دیزاین برای ما ارسال  می نماید . سپس پروژه پس از بررسی برای طراحان متخصص آن زمینه از طراحی ارسال می شود تا هزینه و مدت زمان لازم برای اجرای پروژه را مشخص کنند و به مشتری اعلام خواهد شد . در صورت موافقت با قیمت توسط مشتری ، مبلغ پروژه به صورت امانت به حساب اف دیزاین واریز می گردد . پس از تکمیل پروژه و تحویل آن توسط متخصصان استخدام شده در اف دیزاین ، در صورت تایید مشتری وجه آن به حساب طراح واریز می گردد و در غیر این صورت وجه به حساب مشتری بازگردانده می شود .

نحوه استخدام به عنوان طراح در اف دیزاین به چه صورت است ؟

اگر شما در هر یک از زمینه های طراحی تخصص و مهارت دارید ، می توانید با پر کردن فرم استخدام در اف دیزاین و ارسال نمونه کار با کارشناسان اف دیزاین در ارتباط باشید و در صورت پذیرفته شدن به عنوان طراح اف دیزاین ، پروژه هایی که توسط کارفرمایان ارسال می شود ، اگر در حیطه تخصص شما باشد برای شما ارسال می شود و شما پس از تکمیل پروژه آن را به کارفرما تحویل می دهید و در صورت رضایت کارفرما وجه آن به حساب شما واریز می گردد.

فرم سفارش طراحی

لطفا صبر کنید