آیا برای راه اندازی وب سایت و کسب و کار اینترنتی خود سردرگم شده اید؟

از طریق فرم زیر سوالاتی که برایتان به وجود آمده است را مطرح نمایید تا کارشناسان اف دیزاین شما را برای رسیدن به پاسخ درست راهنمایی نمایند و هرچه سریع ترجلوی از دست رفتن فرصت کسب و کار آنلاین خود را بگیرید.

فرم مشاوره اف دیزاین

لطفا صبر کنید

چگونه باید وب سایتم را طراحی کرده و توسعه دهم؟

مسیرهای بسیار زیادی برای ایجاد یک کسب و کار آنلاین موفق وجود دارد. مشاوران کسب و کار اف دیزاین اینجا هستند تا به شما کمک کنند بهترین و بهینه‌ترین راه را برای طراحی و توسعه‌ی وبسایت خود بیابید.با دانش و تجربه یک تیم خدماتی کامل شامل طراحان ارشد، توسعه‌دهندگان، متخصصان بازاریابی، معماران اطلاعاتی، استراتژیست‌های خلاق و غیره، مشاوره‌ی ما قلمرو گسترده‌ای را برای موفقیت آنلاین کسب و کار شما فراهم می‌سازد.

چگونه کسب و کار من به برند تبدیل شود؟

برندسازی صحیح کسب و کار شما برای جذب مخاطب هدف ضروری می‌باشد، اما اجرای درست آن می‌تواند دشوار باشد. استراتژیست‌های خلاق ما می‌تواند به شما در تعریف، نامگذاری، و برقراری ارتباط برندتان به نحوی که با جمعیت هدف سخن بگوید کمک کنند.

چطور باید وبسایت خود را به بازار عرضه کرده و بازدیدکننده‌ها/ترافیک خود را افزایش دهم؟

بر اساس ماهیت کسب و کار شما، شکل‌های مختلفی از رسانه‌های بازاریابی آنلاین وجود دارند که می توانند در سرازیر کردن بازدیدکننده به سمت سایت شما موثر باشند. با این وجود، تمرکز مشاوران کسب و کار اف دیزاین صرفا بر روی سرازیر کردن ترافیک به وبسایت شما نمی‌باشد، بلکه سرازیر نمودن مخاطب هدف می‌باشد که در وبسایت شما مشارکت نماید و باعث فروش بیشتر شود. مشاورین و استراتژیست‌های بازاریابی اینترنتی ما در ارائه‌ی طرح‌ها برای موفقیت آنلاین متخصص هستند و زمانی که روی یک استراتژی برای کسب و کار شما کار می‌کنند از این تخصص بهره می‌گیرند.

داشتن نسخه موبایل و تبلت برای یک وب سایت چه اهمیتی دارد؟

از آنجا که استفاده از دستگاه‌های موبایل روز به روز گسترش می‌یابد، حضور در موبایل به صورت روزافزون برای تجارت‌های آنلاین با اهمیت‌تر می‌شود. به منظور اینکه بهترین سرویس را برای کاربران گوشی‌های هوشمند و تبلت ارائه نمایید، باید به سمت کار بر روی ایجاد نرم‌افزارهای موبایل، وبسایت موبایل یا وبسایت‌های ریسپانسیو بروید. درحالیکه ایجاد یک وبسایت مناسب با موبایل هزینه‌های بیشتری را ایجاد می‌کند، هزینه‌ی از دست دادن این فرصت بسیار بیشتر از هزینه‌ی تطبیق‌سازی وبسایت با دستگاه‌های موبایل می‌باشد، به خصوص به خاطر رشد سریع و ادامه‌دار پذیرش تلفن همراه. مشاوران کسب و کار اف دیزاین به شما در ایجاد نسخه مناسب موبایل برای کسب و کارتان ، راهنماییتان می کنند.

چرا اکثر وبسایت‌ها با شکست مواجه می‌شوند؟

برای ایجاد یک وبسایت موفق، شما باید ابتدا موارد اساسی را در مورد مخاطب هدف و استراتژی فروش خود بدانید: بازدیدکننده‌ی شما به دنبال چیست؟ چه کسی مشتری ایده‌آل شما هست یا نیست؟ ارزش بالقوه‌ی هر مشتری، چه در کوتاه مدت و چه در بلند مدت، چقدر است؟

پاسخ این سوالات و سوالات بسیار دیگر بر روی طراحی، محتوا، و ساختار وبسایت شما اثر می‌گذارد. در موارد بسیاری، این سوالات پرسیده نمی‌شوند یا اینکه استنباط‌های غلطی از اطلاعات ناکامل با تکیه بر فرضیات برآورد می‌شوند. در اینجا برخی از متداول‌ترین دلایل اینکه چرا وبسایت‌ها در دستیابی به اهداف کسب و کار با شکست مواجه می‌شوند را بیان می‌کنیم:

کمبود عناصر اعتمادسازی

اگر بازدیدکنندگان وبسایت به شما به عنوان یک شرکت معتبر اعتماد نداشته باشند، به احتمال زیاد با شما تجارت نخواهند کرد. نمونه‌های اندکی از عناصر اعتمادسازی شامل طراحی حرفه‌ای، استفاده از عکس‌های اورجینال، و اعتبار شخص ثالث مانند بررسی‌های خارج از سایت می‌باشد. طراحان رابط کاربری و بازاریاب‌های آنلاین اف دیزاین تست‌های بسیار ی را انجام داده‌اند تا بدانند چه چیزهایی در ارتباط با عناصر اعتمادسازی جواب می‌دهند و چه چیزهایی جواب نمی‌دهند.

عدم تطابق پیام

این اتفاق زمانی رخ می‌دهد که پیام‌های روی وبسایت شما با انتظارات ایجاد شده در تبلیغات شما و نیازهای مشتریان بالقوه‌ی شما هماهنگ نیست. این امر می‌تواند منجر به میزان هزینه‌ی بالا و بازدهی پایین برای وبسایتی شود که در صورت طراحی مناسب با این مشکل مواجه نمی شد !

کاستی‌های توسعه‌ی درست وبسایت

مواردی مانند لود شدن آهسته‌ی صفحه ، ناسازگاری با مرورگرهای اصلی وب و دستگاه‌های موبایل، و صفحات خراب باعث می‌شود مشتریان بالقوه شما وبسایتتان را ترک کنند. به این خاطر است که ما استانداردهای توسعه‌ی دقیقی ایجاد نموده ایم که باعث می‌شود وبسایت شما سازگار، سریع، و آماده برای دوست شدن با موتورهای جستجو باشد.