Fdesign Team

آشنایی با تیم و نحوه عملکرد اف دیزاین

مروری بر گروه طراحی وب اف دیزاین (Fdesign)

اف دیزاین در سال 1386 در تهران تاسیس شد. هدف اصلی اف دیزاین تحول در صنعت وب ایران با معیارهای بین المللی می باشد. بازه اصلی فعالیت ما طراحی‌های معمول وب تا وبسایت‌های قوی و کاملا پویای کاربردی می باشد. اف دیزاین با کنار هم قرار دادن تیمی متخصص از برنامه نویس ، گرافیست ، استراتژیست و مدیر پروژه ، توسط راهکارهای علمی کسب و کار اینترنتی بوجود آمد تا به صورت استراتژیک به کسب و کار شما کمک کند تا برند خود را در فضای وب ایجاد نموده و حضور جهانی خود را بهبود داده تا رابطه‌ تعاملی و سازنده با مشتریان خود داشته باشید. و در حال حاضر در کنار خدمات طراحی وبسایت و طراحی فروشگاه اینترنتی ، انواع دیگر خدمات طراحی گرافیکی به اف دیزاین اضافه شدند تا بتوانیم خدمات کاملی در زمینه طراحی به شما مشتریان عزیزمان ارائه دهیم.

موسس اف دیزاین

فرزاد اسماعیلیان موسس اف دیزاین می باشد و بیش از 10 سال تجربه‌ی بازاریابی آنلاین در سطح سازمانی را برای این آژانس به همراه می‌آورد. فرزاد تجربه‌ی فراوانی در کار بر روی برند از هر نوع و اندازه‌ای دارد و امتیاز ویژه‌ای برای Fdesign به شمار می‌رود. او مدرک بین المللی CIW خود را که در ترجمه فارسی به آن ” متخصص ارشد طراحی صفحات وب ” می گویند در سن 18 سالگی موفق به دریافتش شد.
دیدگاه او از زمان شروع Fdesign در سال 1386 ساده بود: “یک گروه طراحی وب با استانداردهای بین المللی ایجاد کند تا بتواند سطح وب ایران را تا جای ممکن ارتقاء بدهد که به طور خاص بر روی ورود کسب و کارهای در حال ظهور ، در حال رشد و جا افتاده ، به فضای اینترنت به بهترین نحو ممکن تمرکز کند. ”
وقتی که فرزاد در حال کارکردن روی اقدامات روزانه‌ی Fdesign نباشد، شما معمولا می‌توانید او را در حال مطالعه در زمینه بازاریابی و مدیریت و یا در حال ورزش کردن مشاهده کنید.

لینکدین فرزاد