سفارش طراحی فروشگاه اینترنتی در تورنتو کانادا

طراحی فروشگاه اینترنتی در تورنتو

آیا قصد طراحی فروشگاه اینترنتی در تورنتو کانادا را دارید؟ اگر پاسخ شما مثبت است، دقیقا به جای درستی آمده اید. ما می دانیم که ساخت یک فروشگاه آنلاین چه پیچیدگی هایی دارد. به همین دلیل تیم طراحی سایت تورنتو اف دیزاین، می خواهد نقشی فراتر از یک تیم وب دیزاین را بازی کند. ما می خواهیم به شما در راه اندازی یک سایت فروشگاهی موفق کمک کنیم.

سفارش ساخت سایت فروشگاهی در تورنتو کانادا

تجارت الکترونیکی در تورنتو کانادا در میان مردم جا افتاده است. به همین دلیل؛ سفارش ساخت سایت فروشگاهی در تورنتو بسیار افزایش پیدا کرده است. اگر می خواهید در این ترند به وجود آمده عقب نیافتید، ما شما را با سرعت و کیفیت بالا وارد دنیای آنلاین خواهیم کرد. هدف ما ارائه راه حلی کامل برای کارآفرینانی می باشد که قصد شروع یک تجارت آنلاین را دارند. فرقی نمی کند که قصد خرده فروشی آنلاین را داشته باشید و یا بخواهید به صورت B2B فعالیت نمایید. در هر حالت راه حل مناسب را ارائه می دهیم.

سئو سایت فروشگاهی

اگر واقعا بخواهید به صورت آنلاین محصولات و خدمات خود را به فروش برسانید؛ باید بر روی سئو سایت خود کار کنید. هر چقدر هم که بر روی سایت خود هزینه کنید؛ در صورت بالا نبودن در نتایج جستجوی گوگل، دیده نخواهید شد. ما می توانیم در صورت نیاز شما، خدمات تخصصی سئو سایت ارئه دهیم.

انواع سیستم های پرداخت

یکی از مهمترین قسمت ها در تجارت الکترونیک، سیستم پرداخت آن می باشد. ما سایت شما را به برترین درگاه های پرداخت اینترنتی متصل می کنیم. از جمله، ویزا (VISA)، مستر (Mastercard) و چندین گزینه دیگر ، تا هر مشتری به راحتی بتواند پرداخت آنلاین انجام دهد. حتی برای شما Apple Pay را هم فعال می کنیم.

زیرساخت ووکامرس

برای طراحی فروشگاه اینترنتی شما از زیرساخت ووکامرس (WooCommerce) استفاده می کنیم. به دلیل اینکه تجربه سال های اخیر به ما نشان داده است که بهترین گزینه برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی می باشد. دلیل آن هم توسعه مستمر آن توسط تیم های حرفه ای در سراسر جهان می باشد. 

هزینه طراحی وب سایت فروشگاهی در Toronto

ما در تعرفه قیمت گذاری سایت های فروشگاهی Toronto ، از 2 نوع قیمت گذاری استفاده کرده ایم. یکی برای آن هایی که می خواهند با هزینه کم، یک سایت حرفه ای داشته باشند. دیگری برای افرادی که یک فروشگاه اینترنتی کاملا شخصی سازی شده مد نظرشان است. از لحاظ زیر ساخت فنی هر 2 پکیج مشابه هستند و کاملا قابل توسعه می باشند. اما تفاوت آن ها به صورت زیر می باشد:

    • پکیج نرمال :

در آن مشتری زمینه فعالیت مورد نظرش را به ما می گوید. سپس ما با توجه به آن صنعت، فروشگاه اینترنتی مناسب را طراحی می کنیم. در عمل می توان گفت در این حالت تیم اف دیزاین طرح رابط کاربری کلی و امکانات مورد نیاز را انتخاب می کند. ( در کل این موضوع به نفع مشتری می باشد. چون تیم ما با تجربه ای که در زمینه های مختلف فروش آنلاین دارد؛ گزینه مناسب را برای شما انتخاب می کند. )

    • پکیج اختصاصی :

این پکیج برای مشتریانی است که سرشار از ایده هستند و قصد دارند از هر فروشگاه مطرحی در دنیا ایده بگیرند و آن را در سایت خود پیاده سازی کنند. ما هم با توجه به خواسته آن ها، قدم به قدم امکانات و طرح های مورد نظرشان را پیاده سازی می کنیم. طبیعتا این حالت هزینه مشتری خواهد داشت. 

کدام گزینه برای شما مناسب است؟

فروشگاه اینترنتی با طراحی اختصاصی

اگر در حال حاضر مشغول به فروش محصولات خود از طریق کانال های مختلف فروش می باشید و حال قصد طراحی یک وب سایت فروشگاهی حرفه ای را دارید، بهتر است از این پکیج استفاده کنید. در این حالت می توانید امکانات موردنظرتان؛ رابط کاربری (UI) ، تجربه کاربری (UX) و هر آنچه که مد نظرتان هست را به صورت اختصاصی سفارش دهید. از طرف دیگر این پکیج  برای افرادی که حساسیت روی جزئیات دارند، مناسب است.

شروع قیمت از 1500 دلار کانادا

پکیج فروشگاهی نرمال

اگر به تازگی می خواهید فروشگاه اینترنتی خود را درست کنید؛ و یا تا به حال فروش آنلاین و حتی آفلاین را تجربه نکرده اید، بهترین گزینه برای شروع است. این پکیج کاملا قابل توسعه می باشد. هر زمان که بخواهید می توانید آن را به یک فروشگاه اختصاصی مورد نظرتان تبدیل نمایید. در این پکیج ما با توجه به زمینه کاری شما، یک سایت حرفه ای با سیستم سبد خرید پیشرفته برایتان طراحی می کنیم.

شروع قیمت از 350 دلار کانادا

از مشاوره رایگان ما استفاده کنید

ساختن فروشگاه اینترنتی در تورنتو کانادا؛ علاوه بر نیاز به کد نویسی و عوامل فنی، به استراتژی رقابتی نیاز دارد. چون رقبای شما کمپانی های حرفه ای هستند. شما می توانید قبل از سفارش طراحی سایت از مشاوره رایگان اف دیزاین استفاده نمایید.