قیمت طراحی سایت اف دیزاین

قیمت طراحی سایت

قیمت طراحی سایت به عوامل زیادی بستگی دارد. به عبارتی نمی توان تعرفه مشخصی برای آن تعریف کرد. امروزه درصد بسیار زیادی از سایت ها با وردپرس ساخته می شوند. اما شاهد آن هستیم که تعرفه طراحی سایت با وردپرس کاملا متفاوت است. به طوری که شاید یک شرکت؛ چند صد هزار تومان و یک شرکت یا تیم دیگر، چندین میلیون تومان قیمت سایت می دهند. این موضوع مشتریان را سردرگم می کند. به همین دلیل در ادامه همین مطلب می خواهم دلایل این اختلاف قیمت طراحی سایت را خدمتتان عرض کنم.

قیمت طراحی سایت با وردپرس

وردپرس یک پلتفرم است، به عبارت دیگر یک ساختار و بستری برای پیاده سازی سایت مورد نظر شما می باشد. به همین دلیل است که قیمت طراحی سایت با وردپرس انقدر متفاوت است. یک نفر ممکن است با سپردن طراحی سایت وردپرس خود به یک شخص کاراموز، یک وبسایت غیر حرفه ای و مشکل دار بسازد. یک نفر دیگر ممکن است با قبول هزینه طراحی سایت وردپرس؛ سایتش را به یم تیم متخصص و با تجربه بسپارد. طبیعاتا منطقی است که قیمت تمام شده آن ها کاملا متفاوت باشد.

قیمت سایت بدون شخصی سازی

این حالت برای مشتریانی مناسب است که به دانش و سلیقه تیم طراحی سایت اف دیزاین اطمینان دارند و می خواهند یک سایت حرفه ای ولی با قیمت ارزان داشته باشند! در این حالت تیم طراحی سایت ما با توجه به زمینه فعالیت مشتری، طراحی سایت را با رعایت استانداردهای لازم در آن صنعت انجام می دهند.

روش ارائه سایت با قیمت های ارزان بالا به چه صورت است؟

برای مثال فرص کنید یک مشتری قصد طراحی سایت شرکتی داشته باشد. پس از اعلام درخواست به تیم اف دیزاین، زمینه فعالیت آن شرکت بررسی می شود. سپس سایت را با توجه به رابط کاربری مورد نیاز در آن زمینه طراحی می کنیم. این روش در اکثر مواقع به نفع مشتری است. چون هدف تیم ما ایجاد سایت های حرفه ای با رعایت استانداردهای بین المللی و متناسب با هر صنعتی می باشد. اما اگر مشتری بخواهد سلیقه خودش را اعمال کند، در اکثر مواقع امکان دارد این اعمال سلیقه به صورت احساسی باشد و برای زمینه فعالیت شرکت آن ها و یا فروشگاه اینترنتی مورد نظرشان، مناسب نباشد.

چرا هزینه طراحی سایت اینقدر متفاوت است؟

هر شرکت، تیم و یا شخصی یک تعرفه طراحی سایت مختص به خودش را دارد. در حالی که شاید همه آن ها از یک زیرساخت ( مانند وردپرس ) استفاده کنند. به همین دلیل این سول برای مشتریان پیش می آید که چه تفاوتی میان آن ها وجود دارد. در این قسمت می خواهیم به این سوال پاسخ شفاف دهیم:

نمونه کارها

نمونه کارهای طراحی سایت می تواند تاثیر زیادی بر روی قیمت طراحی سایت بگذارد. مثلا شرکتی که تعدادی نمونه کار با کیفیت دارد، حاضر نیست با هر قیمتی وبسایت بسازد. اگر هم برای برندهای معروف ساخته باشد طبیعتا قیمت ها بسیار بالاتر می روند.

طراح سایت مطرح و برند شده

خیلی وقت ها یک شرکت و یا یک شخص در زمینه طراحی سایت برند می شود. همین موضوع باعث می شود پروژه های مختلفی به سمت آن ها سرازیر شود. طبیعتا تعرفه طراحی سایت این گروه بسیار بیشتر است. زیرا مشتریان اطمینان بیشتری به آن ها دارند و زمان آن ها محدود است. 

استفاده از نرم افزارها و پلاگین های لایسنس دار
بسیاری از طراحان سایت در داخل ایران، کپی رایت را رعایت نمی کنند. آن ها با استفاده از قالب های نال شده و یا به اصطلاح قفل شکسته ، سایت مشتریان را می سازند. که این کار می تواند مشکلات زیادی را در آینده ایجاد کند.
این سایت ها معمولا در آپدیت های بعدی به مشکل می خورند. از طرف دیگر به دلیل دستکاری در کدها، ممکن است سنگین تر از نسخه اوریجینال لود شود.

خیلی از آن ها تمامی امکاناتشان کار نمی کند و در مجموع نمادین هستند.

از طرف دیگر اگر سایت خود را در خارج از کشور ( مانند کشور کانادا ) ایجاد می کنید، از لحاظ قانونی می تواند برای شما دردسرساز شود.

ما در اف دیزاین از برترین نرم افزارهای دنیا به همراه لایسنس قانونی و فعال استفاده می کنیم.

آخرین و مهمترین عامل
قیمت سایت کاملا به شرایط طراح و یا تیمش بستگی دارد. هرکسی با توجه به شرایطی که دارد، تعرفه خودش را مشخص می کند.

یک زمان فردی که تازه وارد این صنعت شده و به پول احتیاج دارد، قیمت های بسیار ارزان ارائه می دهد.

از طرف دیگر یک تیم دیگر با هزینه های بالاسری و جمع کردن افراد متخصص، ممکن است هزینه بسیار بالاتری بگیرد.

تعرفه ها بر اساس قیمت طراحی سایت در تورنتو کانادا می باشند:

با توجه به اینکه ما یک تیم طراحی سایت در تورنتو کانادا هستیم؛ قیمت های طراحی سایت بر اساس دلار کانادا مطرح شده است. اگر شما از هر کجای دنیا قصد سفارش سایت به اف دیزاین را دارید، می توانید واحد پول آن کشور را به ” CAD ” تبدیل نمایید.

هزینه طراحی سایت به صورت اختصاصی

تفاوت سایت های شخصی سازی شده و سایت های آماده

سایت شخصی سازی شده

این سایت ها برای مشتریانی مناسب است که حساسیت بسیار بالایی دارند و می خواهند همه چیز آن طور که باب میلشان است، انجام شود. آن ها معمولا علاوه بر توجه به جزئیات، امکانات خاصی مد نظرشان می باشد. اگر شما جزء این دسته از افراد هستید و می خواهید یک سایت با طراحی و امکانات مورد نظرتان داشته باشید، به شما این پکیج را پیشنهاد می کنیم. طبیعتا قیمت طراحی سایت شما در این حالت، بیشتر خواهد شد.

سایت آماده

سایت های آماده از لحاظ کیفیت و زیرساخت، هیچ فرقی با سایت های شخصی سازی شده ندارند! ما در سایت های آماده دقیقا همان نرم افزارها و پلاگین های سایت های شخصی سازی شده استفاده می کنیم. دلیل اصلی قیمت ارزان آن ها، زمان بسیار کمتری است که از تیم ما می گیرید. در ضمن این سایت ها کاملا قابل توسعه می باشند و در آینده می توان پروسه شخصی سازی را به راحتی روی آن ها انجام داد!

هنوز هم در زمینه قیمت طراحی وب سایت سوال دارید؟

همین حالا می توانید از طریق واتس اپ با کارشناسان ما در ارتباط باشید. تیم ما به شما کمک می کند تا تفاوت قیمت ها و پکیج ها را بهتر متوجه شوید تا بتوانید تصمیم درست بگیرید.

0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x