سفارش طراحی سایت در ایران و سایر کشورها

برای سفارش طراحی سایت ابتدا کشور مورد نظرتان را انتخاب نمایید و سپس فرم داخل صفحه را پر نمایید. خدمات طراحی سایت اف دیزاین علاوه بر ایران در چندین کشور دیگر قابل ارائه می باشد. اما مشاوره حضوری برای استارت آپ ها تنها در ایران و کانادا امکان پذیر است.

طراحی سایت در اسپانیا

طراحی سایت در اسپانیا

طراحی سایت در فرانسه

طراحی سایت در سوئیس

مراحل طراحی سایت از راه دور

پر کردن فرم و یا ارسال درخواست از طریق واتس اپ و تلگرام

در مرحله اول تنها کافی است فرم بالای صفحه را پر نمایید. یا اینکه از طریق واتس اپ و تلگرام اف دیزاین ، درخواست خود را ارسال نمایید. در این مرحله لطفا به صورت مختصر درخواست طراحی سایت خود را مطرح نمایید.

بررسی درخواست شما و پاسخگویی در کمتر از 24 ساعت

پس از ارسال درخواست اولیه شما ، تیم ما به صورت رایگان به شما مشاوره می دهد. این مشاوره می تواند هم از طریق متن و یا از طریق تماس تلفنی باشد. در این مرحله به شما راه حل های مناسب به هدف طراحی سایت شما را پیشنهاد می دهیم.

تصمیم گیری توسط شما با اطلاعاتی که به دست آورده اید

پس از دو مرحله بالا ، شما به اطلاعات خوبی در زمینه طراحی سایت و راه حل های مناسب خودتان رسیده اید. حال می توانید قیمت ها و شرایط تیم اف دیزاین را با سایر همکاران بررسی نمایید و پروژه را به تیمی بدهید که از دید شما مناسب است.

هدف ما ارائه خدماتی فراتر از طراحی سایت می باشد

داشتن یک سایت خوب ، اولین قدم برای حضور موفق در فضای وب می باشد. علاوه بر آن شما به راه حل های دیجیتال مارکتینگ نیاز دارید. پس چه بهتر که سایت خود را بر اساس اصول دیجیتال مارکتینگ از جمله سئو سایت طراحی نمایید. ما در اف دیزاین با داشتن متخصص سئو ، می توانیم سایت های سئو فرندلی طراحی نماییم.

نحوه مطرح کردن درخواست طراحی سایت

برای اینکه تیم ما بتواند مشاوره طراحی سایت مفیدتری به شما بدهد، ، بهتر است در فرم مشاوره و یا واتس اپ، اهداف خود را به صورت خلاصه شرح دهید. برای مثال : مخواهم یک سایت ساده تک صفحه ای داشته باشم و یا می خواهم یک فروشگاه اینترنتی در زمینه پوشاک در کانادا راه اندازی نمایم که امکانات زیر را داشته باشد:

دارای سه دسته بندی محصول

سیستم پرداخت PayPal و Visa

دارای سیستم پاسخگویی آنلاین

دارای 5 صفحه اصلی و 7 محصول

اصلا نگران نباشید. حتی اگر ارسال درخواست مشاوره به سبک بالا برایتان مشکل است ، خیلی راحت و به هر صورتی که مایل هستید درخواست خود را مطرح نمایید تا تیم ما شما را برای ساختن یک سایت با استانداردهای بین المللی و هزینه بسیار مناسب نسبت به سایر همکاران ، راهنمایی نمایند.

آیا هنوز هم سوال دارید ؟
تیم ما در کانادا و ایران پاسخگوی سوالات شما خواهد بود
تیم طراحی وب اف دیزاین