قیمت طراحی سایت با وردپرس

در این صفحه می توانید لیست قیمت طراحی سایت با وردپرس را با جزئیات مشاهده فرمایید. برای اطلاعات بیشتر در زمینه سفارش طراحی سایت وردپرس بر روی لینک زیر کلیک کنید:

طراحی سایت با وردپرس قیمت هایش بر چه اساسی است؟

امکانات خاص تاثیرگذار بر قیمت طراحی وب سایت با وردپرس

هر سایتی می تواند امکانات متفاوتی داشته باشد. برای اکثر سایت ها، امکانات پایه وردپرس کافی می باشد. اما ممکن است کارفرما درخواست امکانات خاصی را داشته باشد. برای مثال بخواهند یک سیستم چت آنلاین حرفه ای، در سایت وجود داشته باشد. تمامی این امکانات بر قیمت طراحی وب سایت با وردپرس تاثیر گذار هستند.

هزینه ی طراحی سایت با وردپرس بر اساس تعداد صفحات

هرچه قدر تعداد صفحات مد نظر شما کمتر باشد، هزینه ی طراحی سایت با وردپرس آن، کمتر خواهد بود. به همین دلیل بهتر است برای شروع کار تنها صفحات مهم سایت خود را مشخص کنید. سپس به مرور زمان صفحاتی که لازم است را به وبسایت خود اضافه نمایید. البته صفحات بلاگ پست و صفحه محصولات بدون هیچ محدودیتی قابل اضافه شدن است و هزینه اضافی ندارند. ظاهر این صفحات توسط تیم ما طراحی می شود، سپس به شما آموزش داده می شود تا پست های خود را در قسمت بلاگ به صورت نامحدود منتشر نمایید. یا اینکه محصولات خود را به بدون محدودیت به سایت اضافه نمایید.

تاثیر نوع سایت بر هزینه طراحی وب سایت با وردپرس

یکی از فاکتورهای مهم و تاثیر گذار در هزینه طراحی سایت با وردپرس؛ نوع سایت است. برای مثال قیمت طراحی سایت شرکتی با تعرفه طراحی سایت فروشگاهی متفاوت است. چون سایت فروشگاهی نیاز به سیستم سبد خرید ، پرداخت و … دارد. همین عامل باعث تفاوت در قیمت می شود. به همین دلیل لطفا درخواست خود را به صورت شفاف بیان نمایید.

تعرفه های طراحی سایت با وردپرس بر اساس لایسنس دار بودن قالب ها و پلاگین ها

وردپرس پلتفرمی است که برای آن هزاران قالب و پلاگین ساخته شده است. معمولا در کشورهایی که قوانین کپی رایت رعایت نمی شود، طراحان سایت از قالب و پلاگین های قفل شکسته استفاده می کنند. این موضوع می تواند مشکلات زیادی را برای صاحبان سایت ایجاد کند. علاوه بر مشکلات قانونی، مشکلات امنیتی هم می تواند برای این سایت ها به وجود آید. از طرف دیگر مشکلاتی در زمینه آپدیت آن ها وجود خواهد داشت. تعرفه طراحی سایت با وردپرس اف دیزاین، بر اساس قالب ها و پلاگین های لایسنس دار می باشد.

قیمت طراحی سایت شرکتی با وردپرس

قیمت طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس

عوامل مؤثر در تعیین قیمت طراحی سایت وردپرسی

استفاده از پیج بیلدر یا صفحه ساز

پیج بیلدر یا همان صفحه ساز به شدت به استفاده راحت از سایت توسط کارفرما و تیم ادره کننده سایت، کمک می کند. به دلیل اینکه می توانید بدون دانش کدنویسی و به صورت بصری، قسمت های مختلف سایتی که برایتان می سازیم را ویرایش نمایید. هزینه استفاده از پیج بیلدر باعث می شود قیمت طراحی سایت با وردپرس (WordPress) افزایش پیدا کند. اما شک نکنید که ارزش آن را دارد. ما در اف دیزاین از حرفه ای ترین پیج بیلدرهای دنیا استفاده می نماییم.

هزینه سئو وردپرس

خیلی از مشتریان درخواست طراحی سایتی را می دهند که در گوگل هم اول باشد. بدون شک ساختار فنی سایت در رتبه گرفتن بهتر سایت شما در گوگل و سایر موتورهای جستجو تاثیر دارد. اما بهینه سازی سایت و کلا سئو وردپرس، یک خدمات کاملا جدا می باشد. خیلی وقت ها ممکن است هزینه سئو سایت وردپرسی شما، بیشتر از قیمت طراحی سایت وردپرس شما شود. به دلیل اینکه سئو یک پروسه مستمر است و هزینه آن به صورت ماهیانه پرداخت می شود. اما شک نکنید که ارزشش را دارد و بازگشت سرمایه آن برایتان بسیار جذاب خواهد بود. البته اگر به صورت اصولی انجام شود. در اف دیزاین با داشتن متخصص سئو، جایگاه سایت شما را به صورت اصولی افزایش می دهیم. ما با پرهیز از تکنیک های کلاه سیاه، خدمات سئو را ارئه می دهیم.

استفاده از عکس های لایسنس دار

هرچقدر هم که سایت شما را حرفه ای طراحی کنیم، در صورت نداشتن عکس های حرفه ای؛ مناسب و مرتبط، ظاهر جالبی نخواهد داشت. خیلی ها ممکن است از عکس های غیر لایسنس دار و داخل گوگل استفاده نمایند. اما به هیچ وجه این کار را توصیه نمی کنیم. یکی از خدماتی که هزینه طراحی سایت با وردپرس شما را کمی افزایش می دهد، استفاده از عکس های لایسنس دار است. اما بدون شک این هزینه بسیار اندک، تاثیر فوق العاده ای در حرفه ای بودن ظاهر سایت شما می گذارد. تیم اف دیزاین با استفاده از معتبرترین سایت های عکس دنیا، به صورت قانونی و با هزینه ای مناسب این خدمات را به شما ارائه می دهد.

طراحی گرافیک اختصاصی

اگر بخواهید یک قدم فراتر از عکس بگذارید و برای قسمت هایی از سایت خود ، سفارش طراحی گرافیک اختصاصی دهید، می توانید از خدمات تخصصی طراحی گرافیک اف دیزاین استفاده نمایید. ما با داشتن متخصص گرافیک دیزاین در تیممان، می توانیم هر آنچه که در ذهن شما است را به صورت گرافیکی برای سایت شما طراحی نماییم. این مورد هم به هزینه و تعرفه طراحی سایت با وردپرس شما می افزاید. اما یک قدم بزرگ به سمت متفاوت بودن نسبت به رقبایتان می باشد.

کدنویسی اختصاصی

وردپرس کاملا قابل توسعه می باشد. شما هر ایده ای در ذهن داشته باشید، می توان با کد نویسی اختصاصی بر روی سایت وردپرسی شما، پیاده سازی کرد. اما طبیعاتا هر امکان اضافی که نیاز به برنامه نویسی داشته باشد، هزینه سایت وردپرسی شما را افزایش می دهد. به همین دلیل می توانید در ابتدا قسمت ها و امکانات ضروری را سفارش دهید، سپس به مرور زمان هر قسمت دیگری که مد نظرتان هست را سفارش دهید.

پلاگین نویسی

پلاگین یک قطعه کد اضافه است که بر روی سایت شما اضافه میگردد. این موضوع باعث می شود امکانات اضافی به سایت اضافه شود. وردپرس دارای هزاران پلاگین رایگان و پولی می باشد. حتی امکان پلاگین نویسی اختصاصی برای قسمت هایی که لازم است وجود دارد. اگر سایت شما به پلاگین نویسی و یا یک پلاگین خاص احتیاج داشته باشد، به صورت مستقیم بر محاسبه قیمت طراحی سایت وردپرس تاثیر می گذارد. پس باید آن را یکی از فاکتورهای مهم در قیمت گذاری در نظر گرفت. 

افزایش سرعت سایت

سرعت لود شدن سایت یکی از عوامل موثر بر رضایت بازدیدکننده و ربات های موتور جستجو می باشند. این قسمت را می توان زیرمجموعه خدمات سئو وردپرس دانست. اما اگر شما فعلا قصد دریافت خدمات سئو سایت را ندارید، می توانید تنها درخواست افزایش سرعت سایت دهید. قیمت خدمات افزایش سرعت سایت به صورت جداگانه به فاکتور وردپرس شما اضافه می شود.

درخواست شخصی سازی وردپرس

ممکن است شما یک سایت را مشاهده بفرمایید و بخواهید که سایت خودتان، دقیقا مشابه آن سایت شود. این امکان در اف دیزاین وجود دارد. اما هزینه طراحی آن افزایش پیدا می کند. برای مشاهده جزئیات می توانید به صفحه قیمت طراحی سایت مراجعه بفرمایید. در آنجا به صورت کامل تفاوت قیمت پکیج های اختصاصی و غیر اختصاصی توضیح داده شده است.

زمینه فعالیت کسب و کار شما

هر کسب و کاری به یک سری امکانات برای طراحی سایت وردپرسی نیاز دارد. برای مثال یک سایت شخصی ساده، امکانات خاصی نیاز ندارد. به همین دلیل قیمت آن بسیار ارزان تر از قیمت طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس می باشد. از طرف دیگر حتی در یک زمینه کاری مشترک، ممکن است تعرفه ها متفاوت باشد. دلیل آن هم امکانات مورد نظر کارفرما است که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

امکانات مورد نظر کارفرما

فرض کنید 2 پزشک، قصد سفارش طراحی سایت پزشکی دارند. یکی از آن ها یک سایت پزشکی استاندارد مد نظرش است. اما دیگری سیستم نوبت دهی آنلاین هم مد نظرش می باشد. طبیعاتا گزینه دوم، هزینه های بیشتری برای طراحی سایت وردپرس خواهد داشت. این موضوع برای همه کسب ها را به همین شکل می باشد. امکانات تاثیر مستقیم بر روی تعرفه سایت وردپرس می گذارد.

وارد کردن اطلاعات شما

وارد کردن اطلاعات یا همان دیتا اینتری از جمله خدمات تاثیر گذار بر قیمت سفارش طراحی سایت می باشد. قیمت هایی که در جدول قیمت مشاهده می فرمایید، بدون احتساب هزینه وارد کردن اطلاعات می باشند. اطلاعات شما شامل: عکس، متن، فیلم، صوت ، جدول های اکسل و… می باشد. برای مثال هنگامی که شما سفارش طراحی سایت فروشگاهی می دهید، تنها سایت شما از لحاظ فنی ساخته می شود و برای نمونه یک محصول در سایت قرار می گیرد. برای قرار دادن سایر محصولاتتان، آموزش لازم به شما داده خواهد شد. اما اگر بخواهید محتوای شما توسط ما وارد شود، هزینه آن جداگانه خواهد بود.

 هزینه پشتیبانی سایت وردپرس

یک سایت برای فعالیت مستمر و درست، نیاز به پشتیبانی دارد. اکثر کسب و کارهای آنلاین تخصصی خودشان یک نفر یا یک تیم را برای پشتیبانی از قسمت های مختلف سایت استخدام می کنند. اما با توجه به هزینه بالای نیروی متخصص، خیلی از شرکت ها ترجیح می دهند پیشتیبانی سایت خور را به شرکت طراح سایت خود بدهند. هزینه پشتیبانی سایت وردپرس کاملا از قیمت سایت جدا می باشد. برای مثال در اف دیزاین تا 7 روز پس از تحویل سایت، پشتیبانی رایگان است؛ اما اگر کارفرما مایل به دریافت خدمات پشتیبانی از تیم ما باشد، می تواند یکی از پکیج های ماهیانه ما را انتخاب نماید.

آپدیت و حفظ امنیت سایت

یکی از خدمات اصلی پشتیبانی سایت که در بالا اشاره شد، آپدیت وردپرس و حفظ امنیت سایت است. بسیاری از صاحبان سایت پس از سفارش سایت و دریافت آن، دیگر آن را آپدیت نمی کنند. و حتی یک پک آپ سالم از سایت خود ندارند. همین موضوع باعث ایجاد حفره های امنیتی در سایت می شود و احتمال حک شدن را به شدت افزایش می دهد. اما می توانید با پرداخت هزینه ای اندک به صورت ماهیانه، از پکیج های پشتیبانی وردپرس استفاده نمایید. خدماتی که به صورت ماهیانه برای پشتیبانی ارائه می شوند متفاوت هستند که می توانید جدول آن را دریافت نمایید.

آموزش نحوه استفاده از سایت وردپرسی

ممکن است شما سفارش طراحی یک سایت فوق حرفه ای را به تیم اف دیزاین دهید. اما نحوه استفاده از امکانات آن را ندانید و مانند یک سایت معمولی با آن رفتار کنید. این کار باعث می شود هزینه هایی که برای طراحی سایت وردپرس کرده اید، از بین بروند. اما با دریافت آموزش نحوه استفاده از سایت ، می توانید به بهترین شکل از آن استفاده نمایید. هزینه آموزش اولیه اف دیزاین تا 30 دقیقه رایگان است. در آن به نحوه مدیریت کلی سایت اشاره می شود. اما اگر بخواهید از آموزش های حرفه ای تیم ما استفاده نمایید، می توانید با پرداخت مبلغ مناسبی، تبدیل به مدیر سایت حرفه ای شوید.

قالب سایت

خیلی ها به دنبال قیمت طراحی سایت ارزان می باشند. به همین دلیل معمولا در دام افرادی می افتند که قالب های رایگان و یا نال شده را برای آن ها استفاده می کنند. بسیاری از قالب های رایگان حاوی کدهایی می باشند که با توجه به اهداف سازننده آن درون سایت قرار گرفته است. هر زمان که سازنده بخواهد می تواند با دستکاری آن ها، به اهدافی که دارد برسد. توضیحات این قسمت مفصل است و در این بخش امان پرداختن به آن وجود ندارد.

کیفیت را فدای قیمت ارزان سایت وردپرسی خود نکنید!

پیشنهاد ما این است که قیمت سایت وردپرسی را فدای کیفیت و امنیت آن نکنید. خیلی از قالب های رایگان و ارزان، آپدیت های مستمر ندارند و پس از چند آپدیت وردپرس به مشکل خواهید خورد. ما در اف دیزاین تنها از قالب های معتبر و با لاسنس اوریجینال استفاده می نماییم. این شاید کمی باعث افزایش قیمت سایت شود، اما خیال کارفرما و خودمان راحت است. افرادی هم که طراحی سایت اختصاصی با وردپرس را انتخاب می کنند، با پرداخت هزینه بیشتر، می توانند یک قالب مختص به کسب و کار خودشان را داشته باشند.

محاسبه آنلاین هزینه طراحی سایت وردپرس

ارسال فاکتور اختصاصی به جای محاسبه آنلاین هزینه طراحی سایت وردپرس

محاسبه آنلاین هزینه طراحی سایت وردپرس ممکن است برای همه پروژه ها مناسب نباشد. به دلیل اینکه خواسته دقیق کارفرما در آن گنجانده نمی شود و هزینه ها به صورت تقریبی می باشد. به همین دلیل ما در اف دیزاین برای مشتریانی که قصد اطلاع از هزینه طراحی سایت با وردپرس برای کسب و کار خودشان را دارند، سیستم مشاوره رایگان به همراه ارسال فاکتور اختصاصی داریم. در این حالت شما با کارشناسان فروش طراحی سایت اف دیزاین از طریق واتس اپ صحبت می کنید. سپس با ارائه خواسته خود از سایت وردپرسی مد نظرتان، یک پیش فاکتور دقیق برای شما ارسال می شود. این موضوع به شما کمک می کند تا بتوانید از میان شرکت های طراحی سایت با وردپرس، مناسب ترین گزینه را انتخاب نمایید.

قیمت طراحی سایت با المنتور

المنتور یکی از پیج بیلدرهای محبوب و قدرتمند وردپرس می باشد. اگر می خواهید قیمت طراحی سایت با المنتور را مشاهده فرمایید، پکیج های Silver اف دیزاین را در بالای همین صفحه بررسی نمایید. در این پکیج ها از صفحه ساز المنتور برای ساخت سایت ها استفاده می شود.

ترکیب Elementor و WordPress به شما این امکان را می دهد که بتوانید به صورت بصری سایت خود را ویرایش نمایید و در عمل یک ویرایشگر زنده به سایت وردپرسی شما اضافه می شود. شروع قیمت آن برای سایت شخصی 3 میلیون تومان، برای سایت شرکتی 5 میلیون تومان و برای سایت فروشگاهی 10 میلیون تومان می باشد.

قیمت طراحی سایت با المنتور

دریافت پیش فاکتور دقیق

اگر می خواهید دقیقا هزینه طراحی سایت پروژه مورد نظرتان را بدانید، تنها کافیست با کارشناسان ما در ارتباط باشید و پروژه مورد نظرتان را شرح دهید. سپس بعد از محاسبه قیمت، پیش فاکتور دقیق برای شما ارسال خواهد.

اشتراک در
اطلاع از
guest
8 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
شعبانی
شعبانی
1 سال قبل

درود بر شما

اگر امکان دارد لطفا کمی درباره تفاوت قیمت طراحی سایت با وردپرس در پکیج پلاتین و گلد بیشتر توضیح دهید. ما یک شرکت تازه تاسیس داریم و قصد ساختن یک سایت ساده ولی حرفه ای داریم.

ممنون می شم راهنمایی بفرمایید

شعبانی
شعبانی
1 سال قبل
پاسخ به  اف دیزاین

ممنون از توضیحات کامل شما

با توجه به اینکه تعرفه ها بر اساس امکانات و تعداد صفحات متغییر هستند، برای متوجه شدن قیمت طراحی سایت ورد پرس برای شرکت خودمان از چه طریقی می توانم اقدام کنم؟

حسینی
حسینی
1 سال قبل

سلام، خسته نباشید

جدول قیمت طراحی سایت را مشاهده کردم اما معنی یک سری از عناوین را متوجه نشدم. برای مثال نوشته بودید که زیرساخت وردپرس اما در ادامه آمده است که فروشگاه ساز ووکامرس

می خواستم بدانم این توضیحات مگر برای ساختن سایت با وردپرس نیست؟

ممنون می شم کمی درباره ووکامرس توضیح دهید

با تشکر

یاسر
یاسر
1 سال قبل

با سلام. ممنون از توضیحات خوب و کاملتون

من یک سایت کاملا شخصی سازی شده می خواهم که فراتر از پکیج هایی است که در بالا مطرح نموده اید. یک فابل پی دی اف از امکانات کامل و مواردی که مد نظرم هست ساخته ام. امکانش هست برایتان ارسال کنم و هزینه طراحی سایت آن را با وردپرس بفرمایید. و اینکه چقدر زمان می برد تا همچین پروژه ای کامل شود.

منتظر پاسخ شما هستم
یاسر