سفارش طراحی وب سایت در فرانسه

سفارش طراحی سایت در فرانسه

by | نوامبر 19, 2020

می خواهید بیزینس خود را در فرانسه گسترش دهید؟ یا اینکه قصد راه اندازی استارت آپ یا طراحی سایت فروشگاه آنلاین در فرانسه را دارید؟

اگر پاسخ شما به هر کدام از سوال های بالا مثبت است، به جای درستی آمده اید!

رشد تجارت خود را با بازاریابی دیجیتال و یک تیم متخصص در زمینه بازاریابی اینترنتی در کشور فرانسه آغاز کنید.

فرقی نمی کند در پاریس زندگی می کنید یا در مارسی ! در هر حال شما در کشور شش‌ضلعی ( l’Hexagone ) زندگی می کنید. کشور فرانسه با تولید ناخالص داخلی 2.78 تریلیون دلار ، سومین اقتصاد بزرگ اروپا و ششمین اقتصاد جهان است. پس شما در جایی هستید که پر از فرصت های ناب است. به شرطی که بتوانید از آن ها در این دنیای دیجیتال استفاده نمایید.

طراحی سایت در فرانسه : دلایل اهمیت آن!

هر کسی به یک دلیلی به دنبال سفارش طراحی سایت در فرانسه می باشد. شاید یک نفر برای یک پروژه دانشگاهی به وبسایت نیاز داشته باشد، یک نفر دیگر برای کسب و کار خودش! اما در هر حالت ما به شما در این زمینه کمک می کنیم. اما قبل از آن چند دلیل مهم را در زیر مطرح کرده ایم، که به شما نشان می دهد که چرا باید در فرانسه وارد فضای وب شوید:

  1. تبدیل شدن فرانسه به سیلیکون دوم برای استارتاپ ها
  2. فروش آنلاین خدمات و محصولات در پاریس و سایر شهرها
  3. رزومه شخصی حرفه ای در فضای اینترنت

1.تبدیل شدن فرانسه به سیلیکون ولی دوم برای استارتاپ ها

در چند سال اخیر، فرانسه سعی دارد در فضای استارتاپی دنیا ، حرفی برای گفتن داشته باشد. آن ها با تاسیس ” استیشن اف stationf ” می خواهند تبدیل به سیلیکون ولی دوم برای استارتاپ ها شوند. این یک فرصت فوق العاده است که شاید در هر جایی به این این کیفیت شاهدش نباشیم.

 station f paris france | محلی برای استارتاپ های فرانسه

حتی اگر شما در استیشن اف هم حضور داشته باشید، طراحی اپلیکیش و سایت قسمت فنی داستان هستند؛ اصل داستان این است که شما فضای استارتاپ در فرانسه را به درستی درک کنید. ما به شما در زمینه قسمت های فنی و دیجیتال مارکتنیگ کمک می کنیم. شما تنها کافیست بر روی قسمت های بیزینسی آن زمان بگذارید.

2. فروش آنلاین خدمات و محصولات در پاریس و سایر شهرها

با توجه به اینکه قدرت خرید مردم در فرانسه ( مخصوصا در پاریس ) ، نسبت به بسیاری از کشورها بیشتر است؛ سرمایه گذاری بر روی یک فروشگاه اینترنتی تخصصی می تواند گزینه بسیار جذابی باشد. البته بسیار مهم است که از ابتدا، مخاطب هدف درستی را مورد هدف قرار بگیرید و بتوانید خدمات درست و یا محصولات مورد نیاز آن ها را تامین کنید.

علاوه بر طراحی سایت ، شما به یک استراتژی مارکتینگ آنلاین نیاز دارید. چون با وجود فرصت های زیاد در فرانسه، رقبای شما هم بسیار بزرگ هستند. به همین دلیل باید بودجه خودتان را هدفمند هزینه کنید.

ما به شما علاوه بر ساختن وب سایت، در زمینه های زیر هم کمک می کنیم:

  • بهینه سازی موتور جستجو (SEO):

به یک سری از استراتژی ها اشاره دارد که می تواند رتبه وب سایت شما را در گوگل، بینگ و… بهبود بخشد. به کمک آن رتبه سایت شما در فرانسه می تواند در نتایج جستجوی فرانسوی زبان، برای کلمات کلیدی و عبارات مربوط به تجارت شما در بالای نتایج باشد.

سئو به سرمایه گذاری مالی نیاز دارد اما بازگشت آن باورنکردنی است. در سال های اخیر در فرانسه و سایر کشورها بسیار محبوب شده است. چون  همه مشاغل از کوچک گرفته تا شرکت های Fortune 500 می توانند از استراتژی های SEO را اجرا کنند.

  • تبلیغات کلیکی؛ پرداخت به ازای هر کلیک (PPC):

به شما امکان می دهد کلمات کلیدی و عباراتی را که می خواهید تبلیغات خود را به سرعت و با پرداختن هزینه آن ، بالا بیاورید.

3. رزومه شخصی حرفه ای در فضای اینترنت

حتی اگر می خواهید قصد کارآفرینی ندارید و می خواهید در یک شرکت فرانسوی استخدام شوید، بهتر از یک سایت حرفه ای داشته باشید. این روزها افرادی که رزومه آنلاین قوی داشته باشند، شانس بیشتری برای قبول شدن در پزیشن های رقابتی را دارند. یک سایت ساده ولی حرفه ای با وردپرس، می تواند در این زمینه به شا کمک کند.

ما چه کمکی می توانیم به شما بکنیم؟

با وجود اینکه تیم ما در تورنتو کانادا و تهران فعالیت می کند، اما طراحی سایت در فرانسه برای ما مشابه طراحی سایت در مونترال کانادا می باشد. چون زبان هر دوی آن ها فرانسوی است. ما به وسیله سیستم های ارتباطی آنلاین با شما در ارتباط خواهیم بود. قبل از هر چیزی پیشنهاد می کنم از مشاوره رایگان ما استفاده نمایید:

0 Comments