سفارش طراحی سایت فروشگاهی در آمریکا

خیلی از مردمی که قصد سفارش طراحی وب سایت دارند، فکر می کنند که فرصت های راه اندازی فروشگاه اینترنتی در آمریکا، دیگر تمام شده است. در حالی که به هیچ وجه اینطور نیست. شاید فکر کنید که بازار آنلاین به دست فروشگاه های آنلاین بزرگی مثل Amazon افتاده است! در مقیاس کلی این حرف درست است. اما بازارهای گوشه ای  ( Niche Market ) بسیار زیادی وجود دارند، که اگر شما در آن ها فعالیت کنید، می توانید به پیروزی های بزرگی دست پیدا کنید. اما برای این موضوع باید مواردی را رعایت کنید که در ادامه عرض می کنم.

راه اندازی فروشگاه اینترنتی در Niche Market

اگر می خواهید در مارکتی فعالیت کنید که رقبای بزرگ آن را به دست گرفته اند؛ بهترین استراتژی، انتخاب یک Niche Market درست و هدفمند می باشد. ما به مشتریانی که قصد سفارش طراحی سایت فروشگاهی در آمریکا را دارند پیشنهاد می کنی از این روش استفاده کنند. به این صورت حتی می توانید در آن زمینه خاص، حتی با فروشگاه های بزرگ هم رقابت کنید. البته به شرطی که بعد از مدتی وسوسه نشوید و دسته بندی محصولات غیر مرتبط را اضافه نکنید. چون در این حالت شما وارد زمین بازی رقیب بزرگ خود شده اید. جایی که زمین بازی شما نیست و احتمال شکست شما بالا می رود. 

سفارش طراحی سایت فروشگاهی در آمریکا

فروشگاه اینترنتی در آمریکا با وردپرس بهتر است یا شاپی فای ؟

پیشنهاد ما بدون شک طراحی سایت با وردپرس می باشد. چون کاملا تحت کنترل شماست و می توانید با ووکامرس ، بدون محدودیت سایت فروشگاهی خود را راه اندازی کنید.
اما برای مشتریانی که قصد ایجاد فروشگاه با شاپی فای shopify را دارند، می توانیم به آن صورت که مد نظرشان هست ، برایشان اجرا نماییم.
قبل از سفارش طراحی سایت در آمریکا می توانید با کارشناسان ما یک مشاوره رایگان داشته باشید تا تفاوت این دو پلتفرم را برایتان توضیح دهند.