آموزش طراحی سایت

لوگو اف دیزاین

آموزش طراحی سایت

امروزه آموزش طراحی سایت بسیار پر طرفدار شده است. به دلیل اینکه طراحی سایت به یکی از محبوب ترین شغل های دنیا تبدیل شده است. ما در آکادمی اف دیزاین قدم به قدم در کنار شما خواهیم بود تا تبدیل به یک طراح حرفه ای سایت شوید. شاید یک روز شما عضوی از تیم ما شدید!

مراحل تبدیل شدن به طراح سایت

برای تبدیل شدن به یک طراح وب حرفه ای ، علاوه بر آموزش های خوب ، مسیر درست یادگیری هم بسیار مهم می باشد. اگر شما مسیر را به ترتیب و درست نروید؛ ممکن است از این مهارت جذاب زده شوید! پیشنهاد ما این است که ابتدا با html و css شروع نمایید. سپس طراحی سایت با وردپرس را فرا بگیرید. و بعد از آن در صورت علاقه مندی به سمت زبان برنامه نویسی php بروید. برای بالا آوردن سایت با وردپرس به هیچ کدام از مهارت های نام برده نیاز نیست، اما اگر می خواهید به صورت حرفه ای طراحی نمایید باید تمامی آن ها را مسلط شوید.

آموزش html
آموزش وردپرس
CSS آموزش

قبلی
بعدی

سایر آموزش ها

آموزش وردپرس انگلیسی

اگر می خواهید درآمد دلاری داشته باشید، پیشنهاد می کنم طراحی سایت با وردپرس را به زبان انگلیسی یاد بگیرید. ما برای شما بهترین فیلم های آموزش طراحی سایت با وردپرس به زبان انگلیسی را در نظر گرفته ایم.

آموزش طراحی سایت با وردپرس فارسی

آموزش طراحی سایت با وردپرس فارسی

اگر به زبان شما خوب نیست، پیشنهاد می کنم ابتدا آموزش وردپرس به زبان فارسی را مشاهده نمایید. آموزش طراحی سایت با وردپرس را به صورت کامل و تصویری برای شما قرار داده ایم. این ممجموعه رایگان شامل 32 فیلم می باشد.

آموزش html

اچ تی ام ال را می توان پایه و اساس تمام سایت های دنیا دانست. خیلی ها آن را زبان برنامه نویسی می دانند که کاملا اشتباه است. در عمل html یک زبان نشانه گذاری است و بسیار ساده و جذاب است. فکر کنم بتوانید در چند هفته به آن مسلط شوید و وارد دنیای طراحی وب شوید.

آموزش html

مشاوره

  • INFO@FDESIGN.IR
  • 09127900656