طراحی سایت شرکتی

این روزها با توجه به استقبال گسترده مردم از اینترنت، طراحی سایت شرکتی به یک امر واجب تبدیل شده است. خیلی از افراد برای اینکه اعتبار یک شرکت را بسنجند، ابتدا نام آن را در گوگل جستجو می کنند. سپس با بررسی سایت آن ها به یک جمع بندی می رسند. پس بسیار مهم است که یک نمایش درست از خودتان در فضای آنلاین داشته باشید. طراحی وب سایت شرکتی علاوه بر اعتباری که به کسب و کار شما می دهد، می تواند کاربردی هم باشد. یعنی با طراحی سایت داینامیک و اصولی، سعی بر مدیریت آنلاین مشتریان فعلی و جذب مشتریان جدید داشته باشید.

طراحی سایت شرکتی توسط تیم اف دیزاین
طراحی سایت شرکتی با وردپرس

طراحی سایت شرکتی با وردپرس

اگر هنوز با وردپرس آشنا نیستید پیشنهاد می کنم ابتدا کمی با این سیستم مدیریت محتوای شگفت انگیز آشنا شوید. در چند سال اخیر طراحی سایت شرکتی با وردپرس به شدت طرفدار پیدا کرده است. به طوری که شرکت های بزرگی همچون مایکروسافت از این CMS استفاده می کنند.

دلیل این موضوع چند عمل مهم است:

 1. توسعه مستمر توسط برترین برنامه نویسان دنیا
 2. رایگان بودن و اپن سورس بودن آن
 3. دارای ساختاری درست
 4. قابلیت توسعه بدون دردسر
 5. دارای آپدیت های منظم
 6. انعطاف پذیری بسیار بالا
 7. راحتی کار برای مشتری

این موارد تنها چند مورد از مزیت های طراحی سایت شرکتی با وردپرس بودند. مزیت ها بسیار بیشتر هستند و در صورت تمایل می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا توضیحات بیشتر را خدمتتان عرض کنند تا بتوانید تصمیم بهتری بگیرید.

تعرفه طراحی سایت شرکتی

تعرفه طراحی سایت شرکتی بستگی به چند عامل دارد. برای مثال اگر ساخت سایت شرکتی با وردپرس انجام شود، هزینه شما بسیار کاهش می یابد. در این حالت قیمت بیشتر بر اساس تعداد صفحات و امکاناتی که مد نظرتان هست بالا و پایین می شود. ولی در کل در این حالت می توانید از قیمت های بسیار پایین سایت خود را حتی به صورت تک صفحه استارت بزنید.

اما بعضی از افراد به دنبال قیمت طراحی سایت شرکتی با ساختاری کاملا اختصاصی می باشند. در این حالت بدون شک هزینه شما بسیار افزایش پیدا می کند و از طرف دیگر برای توسعه آن ممکن است کمی محدود به برنامه نویس اولیه سایتتان شوید. پیشنهاد ما بدون شک همان WordPress می باشد که مزیت های زیر را دارد:

 • قیمت بسیار پایین
 • کیفیت بسیار بالا
 • توسعه بسیار راحت
 • پلاگین های آماده 
هزینه طراحی سایت شرکتی چقدر است؟

امکانات سایت شرکتی

در زیر به چند مورد از امکانات سایت شرکتی اشاره شده است. این موارد حتما باید برای ساخت سایت شرکت رعایت شوند. در همل می توان گفت این ها جزء واجبات هستند. اما موارد زیاد دیگری وجود دارد که به شرکت شما بستگی دارند.

پاسخگویی آنلاین

از طراح سایت خود بخواهید تا یک سیستم پاسخگویی آنلاین برای شما بگذارد. دلیل آن هم بسیار مشخص است. خیلی از بازدیدکنندگان مایل هستند که همان لحظه پاسخ سوال خود را بگیرند. در غیر این صورت دکمه ضربدر را می زنند و از سایت خارج می شوند. فراموش نکنید که اگر از این سیستم استفاده کردید، یک نفر حتما باید مسئول پاسخگویی آن باشد. در غیر این صورت جواب عکس می دهد.

صفحه تماس با ما

هنگامی که مشتری توسط سایت شما قانع می شود و قصد پرسش و یا خرید محصول و خدمات شما را دارد، به صفحه تماس با ما مراجعه می کنند. بسیار مهم است در این صفحه از تمام راه ها ارتباطی استفاده کنید. سعی کنید تمامی شماره تلفن ها ، آدرس دقیق و حتی نقشه گوگل را در این صفحه داشته باشید. از طرف دیگر یک فرم هم قرار دهید تا مشتریانی که مایل به تماس نیستند، آن را پر کنند.

صفحه درباره ما حرفه ای

بسیار از افراد وقتی می خواهند یک شرکت را ارزیابی کنند، ابتدا به صفحه درباره ما آن شرکت مراجعه می کند. معمولا اکثر بیزینس ها یا این صفحه را ندارند و یا اینکه به آن اهمیت نمی دهند. در عمل اکثر آن ها از این صفحه به صورت نمادین استفاده می کنند. در صورتی که این صفحه نشان دهند هویت شماست. جایی است که باید اعتماد مشتریان را در آن جلب کنید. حتما توجه ویژه ای به آن داشته باشید.

b

نمایش ریپانسیو سایت

حتما از طراح سایت خود بخاهید که سایت شما را به صورت ریسپانسیو طراحی کند. به فارسی به آن واکنش گرا می گویند. دلیل آن هم استفاده روز افزون مردم از موبایل و تبلت می باشد. اکر سایت شما نمایش درستی در این دستگاه ها نداشته باشد، مطمئن باشید بیش از نصف بازدیدکنندگان شما از دست خواهند رفت. این موضوع می تواند به اعتبار شرکت شما لطمه بزند.

نمونه سایت شرکتی

در این چند سال که از فعالیت ما می گذرد، هدفمان ارائه کیفیتی در سطح سایت های برتر جهان بوده است. ما با ارائه نمونه کارهای بین المللی می توانیم شما را در زمینه فعالیت خودتان متمایز کنیم. در ضمن در حال درست کردن صفحه نمونه سایت شرکتی هستیم. در این صفحه قصد داریم به شما کمک کنیم تا بهترین سایت شرکتی متناسب با کسب و کار خودتان را پیدا کنید و با الهام گرفتن از آن ، از رقبای خود پیشی بگیرید.

نکاتی که باید قبل از سفارش طراحی سایت شرکتی ارزان باید به آن توجه کنید:

خیلی از افراد تنها به دنبال قیمت هستند. به همین دلیل به دنبال طراحی وب سایت شرکتی ارزان می باشند. اما غافل از اینکه ممکن است همان سایت ارزان باعث دردسرهای آینده شود و در مجموع هزینه بیشتری را به شرکت شما تحمیل کند.

این نکته را فراموش نکنید که طراحی سایت قیمت مشخصی ندارد. معمولا هر تیم و یا شخصی با توجه به معیارهای خودش قیمت را می دهد. به همین دلیل شما باید با تیمی همکاری کنید که قیمت را فدای کیفیت نکند.

ما در اف دیزاین سعی کرده ایم قیمت گذاری پروژه هایمان را به صورتی انجام دهیم که دست مشتری باز باشد. یعنی اگر بودجه مشتری هم کم بود، بتواند استارت کار را با یک سایت درست بزند. سایتی که کاملا قابلیت توسعه داشته باشد و مشکل ساز نباشد.

اهمیت به گرافیک دیزاین برای طراحی سایت شرکتی حرفه ای:

اگر قصد طراحی سایت شرکتی حرفه ای را دارید باید به طراحی گرافیک ، عکس ها و در مجموع هویت برند، توجه ویژه ای داشته باشید.

یک سایت حرفه علاوه بر نکات فنی به گرافیک دیزاین خوب هم نیاز دارد. اگر تنها توجه شما روی نکات فنی سایت و ساختار آن ( مانند وردپرس ) باشد، ممکن است یک سایت بسیار خوب ولی زشت داشته باشید! پس جذابیت بصری را فراموش نکنید. ما در اف دیزاین متخصص گرافیک هم داریم تا هویت برند شما را به صورت یکپارچه طراحی کند. طبیعتا هزینه آن بیشتر خواهد شد، اما تاثیر آن بر روی مخاطبان هم قابل مقایسه نیست.

قالب سایت شرکتی نباید نال شده باشد!

بسیاری از افراد به دنبال قالب آماده سایت شرکتی می باشند. معمولا اکثر قالب های ایرانی نال شده هستند. به زبان ساده اگر بخواهم بگویم، می توان گفت قفل آن را شکسته اند! این قالب ها از لایسنس قانونی طراح اصلی استفاده نمی کنند. به همین دلیل می تواند مشکلات زیادی را برای صاحبان سایت ایجاد کنید. چند مشکل رایج به صورت زیر می باشند:

 • امنیت سایت به مشکل می خورد
 • بعضی از طراحان سایت درون این قالبت ها لینک ها و کدهایی قرار می دهند که در عمل می تواند برای شما دردسر ساز شود!
 • آپدیت آن ها معمولا به مشکل می خورد و یا باید به صورت دستی آپدیت نمایید و به طراح وابسته می شوید
 • تمامی امکانات و قابلیت های قالب معمولا کار نمی کند
 • سرعت لود شدن بعضی از این قالب ها با نسخه اصلی متفاوت است و کنتر می باشند
 • و بسیاری از عوامل دیگر

سایت هایی که ما در اف دیزاین طراحی می کنیم ، از لایسنس قانونی و فعال بهره مند هستند تا چنین مشکلاتی برای مشتریان پیش نیاید.

پس بهتر است به دنبال خرید سایت آماده شرکتی نباشید و یک وب سایت حرفه ای را ایجاد کنید!

سئو سایت شرکتی موضوعی است که از همان ابتدا باید به آن توجه کنید!

فرقی نمی کند سایت شما در چه زمینه ای باشد. هرچه که هست باید از همان ابتدا به سئو سایت خود اهمیت دهید. خیلی از افراد سئو سایت شرکتی خود را به آینده موکول می کنند که این اشتباه محض است.

پروسه سئو باید قبل از طراحی سایت شروع شود. چون باید معماری سایت شما با توجه به نوع کسب و کار شما به درستی ایجاد شود. اگر می خواهید در نتایج گوگل بالا باشید، حتما از همان ایتدا روی این موضوع حساس باشید.

این زمینه به توضیحات مفصلی نیاز دارد که می توانید با متخصص سئو تیم ما مشاوره سئو داشته باشید.

فاکتورهای مورد نیاز سایت های شرکتی

معماری درست برای سئو
خیلی از شرکت ها فکر می کنند که طراحی سایت ، مهمترین قسمت حضور آن ها در فضای اینترنتی است! به همین دلیل برای آن هزینه های غیر منطقی می کنند. در حالی که اصل موفقیت در فضای آنلاین، داشتند یک سایت خوب با معماری درست برای سئو می باشد. اگر سایت شما معیارهای بهینه سازی سایت را به خوبی داشته باشد، می توانید در رقابت کسب رتبه بالاتر در گوگل، از رقبای خود پیشی بگیرید.

واکنش گرا بودن وب سایت
واکنش گرا بودن سایت به این معناست که مشتری شما با هر دستگاهی سایت شرکت شما را باز کرد، نمایش قابل قبولی داشته باشد. به اصطلاح به آن ریسپانسیو می گویند. یعنی اگر با موبایل، تبلت و کامپیوتر رومیزی سایت شما را باز کرد، بدون هیچ مشکلی به هدفش برسد.

کنترل پنل ساده و کاربردی
معمولا مدیران خودشان وقت کافی برای سر و کله زدن با وب سایت را ندارند. به همین دلیل مدیریت آن را به کارمندان و منشی خود می دهند. در این صورت یک کنترل پنل ساده که همه اعضای تیم بتوانند بدون داشتن دانش فنی با آن کار کنند، به یک ضرورت تبدیل می شود.

صفحه تماس با ما به صورت حرفه ای
صفحه تماس با ما را می توان یکی از مهمترین صفحات در وب سایت های شرکتی دانست. این صفحه دریچه ارتباط آن ها با مشتریانشان می باشد. خواه مشتری آن ها مردم عادی باشند، خواه سایر شرکت های همکار ! در هر صورت می توان گفت یک جورایی حکم منشی آن ها را دارد. طبیعاتا اگر یک کسب و کار منشی خوبی نداشته باشد، بر روی وجهه آن ها تاثیر منفی می گذارد. از طرفی باید تمام روش های ارتباطی در آن طراحی شود.

ظاهری قابل اعتماد و جذاب
وب سایت در عمل نماینده شرکت شما در فضای اینترنت می باشد. هنگامی که به صورت سنتی ارباب رجوع به شرکت شما مراجعه می کرد، شما سهی می کردید فضای شرکت و چیدمان آن را آبرومند و قابل اعتماد طراحی نمایید. این موضوع در سایت هم کاملا مصداق دارد.

قابلیت توسعه و آپدیت
با توجه به سرعت تغییر تکنولوژی، هر چند وقت یک بار نیاز است که سایت خود را توسعه دهید. اما اگر از یک ساختار خوب استفاده نکرده باشید، هر سری مجبور می شوید کل سایت را تغییر دهید و با یک شرکت طراحی سایت دیگر همکاری نمایید. اما مااین مشکل را برای شما حل می کنیم!

نمونه کار طراحی وب سایت شرکتی
نمونه کار طراحی وب سایت شرکتی اولی موضوعی است که کارفرما به آن توجه می کند. به همین ما در این زمینه پیشنهاد می کنیم نمونه کارهای بین المللی ما را مشاهده نمایید. تیم ما با داشتن نمونه کارهای مختلف طراحی سایت در کانادا می تواند به گسترش کسب و کار شما در ایران و حتی جهان کمک نماید.

به دنبال طراحی سایت اختصاصی نباشید!

هزینه طراحی سایت شرکتی با توجه به امکاناتی که شرکت مد نظرش است، متفاوت است. در این زمینه خیلی از شرکت های طراحی وب پیشنهاد می کنند که از طراحی اختصاصی استفاده نمایید. اما از دید تیم اف دیزاین این کار در 90 درصد پروژه ها یک اشتباه مطلق است! علاوه بر هزینه اضافی، به مشکلات زیادی در زمینه نگهداری و توسعه سایت خواهید خورد. در حالی که اگر سایت شرکت خود را با وردپرس طراحی کنید، علاوه بر قیمت مناسب، همیشه در حال آپدیت است و در هر کجای ایران و جهان توسعه دهنده آن به راحتی پیدا می شود.

طراحی مجدد وب سایت شرکتی
اخیرا شاهد این موضوع هستیم که، طراحی مجدد سایت شرکتی بسیار رونق گرفته است. دلیلش هم ناکارآمدی وب سایت آن ها می باشد. چند سال پیش شرکت هایی که کمی آینده نگر بودند، طراحی سایت شرکتی انجام دادند. اما در آن زمان تنها نمادین بود و بیشتر برای اعتبار از آن استفاده می کردند. شاید حتی آن را آپدیت هم نمی کردند. اما با وجود آمدن ویروس کرونا و ایجاد شرایط دورکاری برای شرکت ها، اکثر آن ها به فکر تغییر زیرساخت ها و کدنویسی سایتشان هستند.

اکثر شرکت ها وقتی می خواهند سایت خود را تغییر و یا توسعه دهند، به دنبال طراح سایت حرفه ای می گردند.  ممکن است در سر راه کمپانی های وب دیزاینی قرار بگیرند که قیمت های نجومی به آن ها دهند! در حالی که می شود با یک پنجم و گاهی اوقات با یک دهم هزینه ای که می کنند، وبسایت بسیار حرفه ای طراحی نمایند.​ به همین دلیل است که ما مشتریانی داریم که به دنبال طراحی سایت در کانادا هستند اما سایت خود را به ما می دهند.

آیا به دنبال ساخت سایت شرکتی هستید؟!

قبل از هر اقدامی می توانید با کارشناسان ما یک مشاوره رایگان داشته باشید، سپس با دید باز تیم مورد نظرتان را برای ساخت سایت شرکتی انتخاب نمایید.

راستی امکان دسترسی به کدها و هاست را فراموش نکنید!

این روزها مشکل بزرگ خیلی از سایت های شرکتی ، پشتیبانی آن است! آن ها می خواهند کم کم وبسایت را توسعه دهند ولی پس از مطرح کردن آن به سازنده با در بسته مواجه می شوند. دلیل آن هم ندادن امکان دسترسی به کدها و هاست می باشد. معمولا طراحان وب از این طریق سعی در کسب درآمد بیشتر دارند. چون در صورت نبود دسترسی ، شرکت ها باید برای هر موردی که می خواهند تغییر دهند، به طراح پول دهند! روش کار ما در اف دیزاین به هیچ وجه اینگونه نیست و تمامی کدها و دسترسی ها را در اختیار کارفرما قرار می دهیم.

6 Comments

 1. علی صابرنیا

  عذرخواهی می کنم ، یک سوال داشتم.

  شرکت ما قصد طراحی سایت دارد، اما فعلا به یک وبسایت ساده نیاز داریم. اما در آینده نزدیک احتمالا یک سری محصول برای فروش داشته باشیم.

  سوال من اینجاست که اگر به شما سفارش طراحی سایت شرکتی دهیم، بعدا امکان قرار دادن محصول برای فروش آنلاین وجود دارد؟

  ممنون می شم راهنمایی فرمایید

  Reply
  • اف دیزاین

   سلام علی جان ، خواهش می کنم

   شما می توانید در ابتدا سفارش سایت شرکتی بدهید، سپس هر زمان که محصولات مد نظرتان آماده فروش آنلاین بودند به ما اعلام بفرمایید تا به سایت شما سبد خرید و امکانات لازم را اضافه کنیم و آن را تبدیل به یک سایت فروشگاهی کنیم.

   Reply
 2. سامان

  سلام وقت شما به خیر

  می خواستم بدونم اگر طراحی سایت شرکتی خود را توسط شما انجام دهیم، برای نسخه موبایل هزینه جداگانه دریافت می شود؟ چون اکثر مشتریان ما از طریق موبایل سایت را چک می کنند و برای ما مهمتر است. اما می خواهیم در کامپیوتر هم به خوبی نمایش داده شود. می خواستم بدونم این دو به چه صورت محاسبه می شوند.

  Reply
  • اف دیزاین

   سلام ، وقت شما هم به خیر

   تمامی سایت هایی که توسط تیم اف دیزاین سایخته می شوند، فول ریسپانسیو هستند. یعنی کاملا واکنش گرا هستند و با توجه به اندازه صفحه نمایشگر بازدیدکننده، تنظیم می شوند. فرقی نمی کند موبایل، تبلت و یا دسکتاپ باشد. در همه حالات به بهترین شکل نمایش داده می شود و نیازی به پرداخت هیچ هزینه اضافی نیست. این موضوع فقط برای سایت های شرکتی ما نیست. تمامی وبسایت هایی که ما درست می کنیم، ریسپانسیو هستند.

   Reply
 3. نوین

  طراحی سایت برای شرکت حدودا چقدر زمان می برد؟ سایت شرکتی مد نظر ما حداکثر 5 صفحه دارد.

  Reply
  • اف دیزاین

   سلام وقت به خیر

   طراحی وب سایت برای شرکت با توجه به امکانات مورد نظر و تعداد صفحات، زمانش مشخص می شود. اما با توجه به اینکه سایت مورد نظر شما پنج صفحه دارد و با فرض اینکه امکانات خاصی مد نظرتان نباشد، کمتر از دو هفته زمان می برد.

   Reply

Submit a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *