نمونه سایت شرکتی

در زیر چند نمونه سایت شرکتی را برای الهام بخشیدن به شما قرار داده ایم. اگر به دنبال ایده و الهام گرفتن برای طراحی سایت شرکتی خود هستید، به مکان مناسبی آمده اید. موارد زیر تنها نمونه قالب سایت شرکتی نیستند؛ در عمل می توان گفت هر کدام متعلق به یک کمپانی می باشند.

نمونه قالب سایت شرکتی

maonrails.com

نمونه صفحه اول سایت

joinbridge.com

نمونه طراحی سایت شرکتی

cn100.ca

بهترین سایت شرکتی برای بیشترین اعتماد!

داشتن یک وب سایت شرکتی جذاب برای تجارت در دنیای امروز بسیار مهم است. وب سایت شما علاوه بر اینکه چهره عمومی برند و تجارت شماست ، ممکن است تنها روشی باشد که افراد می توانند از طریق آن با شما در تعامل باشند. از همه مهمتر ، این موضوع می تواند در ذهن مشتری بالقوه تاثیر مستقیم بگذارد. خیلی وقت ها به دلیل برتری سایت رقیب، مشتری به سمت آن ها گرایش پیدا می کند. همین موضوع اهمیت طراحی سایت شرکتی را می رساند.

شما باید یک سایتی داشته باشید که باعث شود مردم به تجارت شما اعتماد کنند و به آنها نشان دهید که شما بهترین در صنعت و کسب و کار خود هستید. برای دستیابی به این هدف می توانید از مشاوره و اجرای تیم اف دیزاین استفاده نمایید.

چرا طراحی وب سایت شرکتی مهم است؟

طراحی وب سایت سازمانی شما به چند دلیل مهم است. بزرگترین عامل آن ، دیده شدن توسط مخاطبان هدف به صورت روزانه می باشد. کسانی که قصد خرید محصول و یا خدمات شرکت شما را دارند، به وب سایت شما مراجعه می کنند. در این لحظه اگر بتوانید با داشتن یک وبسایت موثر و جذاب و البته محتوای مفید، آن ها را قانع کنید، برنده این رقابت خواهید بود. برای همین شما باید بهترین سایت شرکتی در زمینه فعالیت خودتان باشید. در غیر این صورت مشتریان هدف شما به سادگی به جای دیگری می روند.
برای این کار باید رقبای خود را به درستی شناسایی کنید و لیست آن ها را به ما بدهید تا بتوانیم نقاط ضعف و قوت آن ها را بررسی کنیم و در سایت شما را بر اساس آنالیزهای هدفمند، طراحی کنیم. این روش کار ، شانس موفقیت شما را بسیار افزایش می دهد.

در بسیاری از موارد ، وب سایت شرکتی شما تنها چیزی است که افراد هنگام تصمیم گیری در مورد خرید یا عدم خرید از شما به آن نگاه می کنند!

برای طراحی وب شرکت ها از چه طرح های رنگی استفاده کنم؟

رنگ وب سایت های سازمانی و شرکتی به دلیل ماهیت جدی آن ها؛ معمولا آبی ، سبز ، مشکی یا سفید می باشد.اما نباید این موضوع را فراموش کنید که اولویت انتخاب رنگ، هویت برند شما می باشد. برای مثال اگر هویت برند شما بنفش است، بهتر است در سایت خود هم از آن استفاده نمایید. برای مثال هویت برند ایرانسل رنگ زرد است. از طرف دیگر شرکت رایتل رنگ بنفش می باشد. حال اگر این 2 وبسایت را بررسی فرمایید، متوجه یکپارچگی وبسایت با هویت برند آن ها می شوید.

آیا طراحی مینیمالیستی برای وب سایت های شرکتی بهترین گزینه است؟

طراحی وب مینیمالیستی گزینه ای محبوب برای وب سایت های شرکتی است. انتخاب یک طراحی مینیمالیستی می تواند به شما در ارائه یک وب سایت ساده با همراه داشتن یک پیام واضح کمک کند. با این حال ، این بدان معنا نیست که بهترین گزینه برای شماست. هر طرحی را که انتخاب کنید ، می توانید به طور مداوم تجربه کاربر را محک بزنید و طراحی خود را تغییر دهید ، بنابراین متناسب با مخاطبان شما این موضوع انتخاب می شود. است و به شما کمک می کند اهداف خود را محقق کنید.

طراحی وب شرکتی من باید به چه چیزی کمک کند؟

بستگی به هدف شما از داشتن وب سایت دارد. اگر شما یک کسب و کار آفلاین دارید ، وب سایت ممکن است یک پورتال اطلاع رسانی ساده برای معرفی شرکت شما باشد. در مقابل ، ممکن است لازم باشد از وب سایت خود به عنوان درگاه خدمات مشتری یا فروش مستقیم محصولات خود استفاده کنید. اهداف شما هرچه باشد ، اطمینان حاصل کنید که یک وب سایت شرکتی متناسب با نیازهای خود انتخاب کرده اید. ما قبل از گرفتن سفارش طراحی سایت ، به شما مشاوره رایگان می دهیم.

برای طراحی سایت آماده اید؟

همین حالا با کارشناسان ما از طریق واتس اپ در ارتباط باشید تا شما را برای طراحی یک سایت الهام بخش راهنمایی نمایند.