سفارش طراحی قالب وردپرس به صورت اختصاصی

سفارش طراحی قالب وردپرس اختصاصی؛ محبوب تر از قبل شده است . دلیل آن هم محدودیت هایی است که قالب ها یا همان تمپلیت های آماده ایجاد می کنند. خیلی ها می خواهند یک وبسایت متفاوت و منحصر به فرد داشته باشند. این امر تنها با طراحی اختصاصی قالب وردپرس میسر است.

طراحی اختصاصی قالب وردپرس

ویرایش راحت تمپلیت

بسیار مهم است که صاحبان سایت یا کارمندانشان به راحتی بتوانند قالب را ویرایش نمایند. در غیر این صورت برای هر قسمتی که به ادیت نیاز داشته باشد، باید با شرکت طراحی سایتشان تماس بگیرند. ما این مشکل را برای شما به صورت کامل حل کرده ایم. راحتی استفاده از قالب هایی که برای شما می سازیم، یکی از نقاط قوت پروژه های اف دیزاین می باشد.

توسعه راحت قالب

یک قالب اختصاصی وردپرس، باید به راحتی قابل توسعه باشد. اگر به این نکته توجه نشود، هنگام آپدیت های هسته وردپرس به مشکل خواهید خورد. ساختاری که ما در اف دیزاین استفاده می کنیم، کاملا قابل سازگاری با ورژن های بعدی هسته خواهد بود. آن هم به صورت اتوماتیک!

کدنویسی استاندارد

بسیار مهم است که ساختار کدنویسی قالب شما به صورت استاندارد درست شده باشد. جدا از مسائل امنیتی؛ باید اصول وب معنایی “Semantic Web” در آن رعایت شده باشد. این موضوع به درک بهتر موتورهای جستجو مانند: گوگل، کمک می کند.

رابط کاربری اختصاصی - UI

وقتی شما می خواهید یک سایت اختصاصی با وردپرس درست کنید، رابط کاربری یا همان یوزر اینترفیس “user interface” یکی از مهمترین قسمت هایی است که باید مورد توجه قرار بگیرد. علاوه بر طراحی گرافیک منحصر به فرد، ساختار سایت هم بر اساس نیاز کاربران شما باید ساخته شود.
طراحی قالب وردپرس اختصاصی

آیا طراحی قالب وردپرس اختصاصی برای همه مناسب است؟

پاسخ کوتاه به این سوال خیر می باشد. می توان گفت طراحی قالب وردپرس اختصاصی؛ تنها برای افرادی مناسب است که از قبل، پلن درآمدزایی از کسب و کار اینترنتی خود را آماده کرده اند. به دلیل اینکه تعرفه این سایت ها بسیار بیشتر قالب های آماده می باشد. اگر هنوز مطمئن نیستید که چگونه می خواهید از سایت خود کسب درآمد کنید، پیشنهاد می کنیم که در ابتدا از قالب های از پیش طراحی شده ما استفاده نمایید. اما اگر از نظر هزینه مشکلی ندارید و از ایده خود و نحوه اجرای آن مطمئن هستید، بدون شک طراحی اختصاصی می تواند برای شما مفید تر باشد.

تعرفه قیمت های وردپرس اف دیزاین برای طراحی قالب اختصاصی به چه صورت است

با توجه به اینکه در طراحی قالب اختصاصی ، قرار است مشتری خواسته خودش را به صورت دقیق مطرح نماید، تعرفه قیمت ها بسیار متفاوت خواهد بود و در یک متن کوتاه قابل ذکر نیست. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم صفحه قیمت طراحی سایت اف دیزاین را مشاهده نمایید.

آیا هر نمونه سایتی بدهیم، می توانید مشابه آن طراحی کنید؟

بله ، بزرگترین مزیت قالب های سفارشی، همین موضوع است. بسیاری از مشتریان می خواهند با الهام گرفتن از برترین سایت های صنعت فعالیت خود، سایتی مشابه داشته باشد. یا قسمت هایی از آن را الهام بگیرند. در هر حالت ما برای شما چه از لحاظ گرافیکی و چه از لحاظ امکانات فنی، نمونه مورد نظرتان را می سازیم.

اگر طرح قالب را به صورت فایل PSD فوتوشاپ بدهیم ، می توانید آن را به WordPress تبدیل کنید؟

بله. شما هر طرحی که مد نظرتان باشد را می توانید به صورت PSD و یا فرمت های دیگر به ما بدهید. سپس ما آن را با CSS3 / HMTL5 تبدیل به قالب WordPress اختصاصی شما می نماییم. مهمتر از همه اینکه اصول ریسپانسیو “Responsive” را در آن رعایت می کنیم تا در موبایل و تبلت هم به بهترین شکل ممکن نمایش داده شود.

اجرای پروژه شما در سطح تمپلیت های بین المللی و استاندارد کانادا

با توجه به اینکه اکثر پروژه های اف دیزاین برای تورنتو کانادا ساخته می شود، تلاش ما بر کیفیت قابل رقابت با سایر شرکت های طراحی سایت در تورنتو می باشد. البته پروژه ها از سراسر دنیا پذیرفته می شوند و اگر در جای دیگری هستید، هیچ مشکلی ندارد.

آیا در قالب های سفارشی، سئو وردپرس در نظر گرفته می شود؟

بله . تمامی قالب ها با اصول سئو وردپرس طراحی می شوند و در آن ها عناصر معنایی اچ تی ام ال “HTML Semantic Elements” پیاده سازی می شود. در عمل بستر مناسبی برای پیاده سازی استراتژی های بهینه سازی سایت برای گوگل و سایر موتورهای جستجو می باشند.