درآمد طراحی وب در کانادا

متوسط حقوق برای یک فردی که طراحی وب سایت در کانادا انجام می دهد: 47800 دلار کانادا ( CA ) می باشد. این حقوق و دستمزد براساس تحقیق بر روی 221 نفر ار طراحان وب که در لینکدین فعالیت می کنند درآورده شده است. در عمل می توان گفت: حقوق دریافت شده توسط اعضای LinkedIn که دارای عنوان “طراح وب در کانادا “ هستند. البته به این نکته توجه کنید که ما حرف از حقوق زدیم! درآمد طراحی سایت یک بحث کاملا متفاوت است. ممکن است شما برای خودتان کار کنید و درآمد شما در ماه های مختلف متغییر باشد. ولی کسی که کارمند یک شرکت است، ممکن است حقوق ثابت داشته باشد.

چرا همه به دنبال کارهای طراحی وب در کانادا هستند؟

با به وجود آمدن موج مهاجرت به کانادا، اکثر افراد به دنبال راه های کسب درآمد در این کشور هستند. بسیاری از این افراد به دنبال کار طراحی وب سایت در کانادا هستند. شاید خیلی از آن ها حتی هنوز هم طراحی سایت را بلد نباشند و قصد یادگیری آن را دارند. بعضی دیگر هم افرادی هستند که تنها کمی کار با وردپرس و HTML را بلد هستند و در عمل 6 دنگ نیستند.

اما طبیعتا در بین این سیل مهاجر به کانادا، افراد متخصص هم در بین آن ها هستند. به نظر من اگر واقعا متخصص در زمینه طراحی وب هستید، نه تنها در کانادا، بلکه در هر کجای این کره خاکی می توانید کسب درآمد کنید. حتی از راه دور و با استفاده از سایت های فریلنسر! هستند افرادی که درآمدهای خیلی عالی از این راه دارند و در حتی برایشان در ایران هم کار هست. اما طبیعتا تعداد این افراد کم است. اگر در زمینه طراحی وبسایت حرفه ای هستید و یا می توانید پروژه وب دیزاین دریافت کنید، می توانید به تیم اف دیزاین کانادا بپیوندید.

حقوق طراح سایت در اف دیزاین

برای مثال: با توجه به اینکه تیم اف دیزاین در استان انتاریو و در منطقه تورن هیل تورنتو مستقر می باشد؛ امکان دارد برای کارمندانی که در تورنتو طراحی سایت انجام می دهند و به صورت حضوری به ما پیوسته اند، حقوق ثابت در نظر بگیریم. اما برای افرادی که در سایر استان ها و شهرها با ما همکاری کنند، به صورت پورسانتی و درصدی همکاری نماییم. پس حقوق طراح سایت می تواند متفاوت باشد و کاملا بستگی به شرایط و نحوه همکاری دارد. برای مثال افرادی که در مناطق زیر با ما همکاری نمایند، درآمد ثابت ندارند و بستگی به پروژه ها دارد:

درآمد طراحی سایت در کانادا

شما جزء کدام دسته هستید؟

پاسخ به این سوال بسیار مهم است. جواب درست آن هم به وجدان خودتان برمیگردد! اگر واقعا قصد طراحی وب در کانادا و یا هر جای دیگری را دارید، باید به یک متخصص تبدیل شوید. طراحی وب سایت به چند تمپلیت و طرح آماده آن هم در کشورهایی که کپی رایت رعایت می شود، منطقی به نظر نمی رسد. اگر جزو دسته اول هستید که به شما تبریک می گویم. چون به دنیای جذابی پا گذاشتید.

اما برای موفقیت به پشتکار فراوان نیاز دارید. بهتر است که از ابتدا به صورت ریشه ای طراحی وب را از اچ تی ام ال و سی اس اس شروع کنید. حتی دوره برنامه نویسی PHP را هم بگذرانید. و پس از آن به سراغ سیستم های مدیریت محتوا مانند وردپرس بروید. تازه بعد از گذراندن آن ها، می توانید تصمیم بگیرید که در کجای این دنیای شگفت انگیز باشید.

برای مثال درآمد طراحان وردپرس می تواند از یک عدد بسیار پایین تا عددهای بسیار جذاب باشد. بین فردی که تنها با قالب های آماده کار می کند و فردی که طراحی وردپرس به صورت اختصاصی انجام می دهد، از لحاظ درامدی تفاوت بسیاری وجود دارد.

اما اگر طراحی وب را دست و پا شکسته بلد هستید …

خیلی ها هستند که از هر قسمت طراحی وب کمی بلد هستند و شاید کار خودشان هم راه بیافتد. اما وقتی بحث دریافت پروژه طراحی وب می شود، به چالش کشیده می شوند. اگر شما جزء این دسته هستید هیچ نگران نباشید. شما همین الان هم از خیلی از افراد علاقه مند به این شغل جلو هستید! تنها کاری که باید بکنید وقت گذاشتن است. شما باید با در قسمت هایی که برایتان لازم است به یک متخصص تبدیل شوید و سایر قسمت ها را به خوبی یاد بگیرید.

راه اندازی استارتاپ در کانادا

شاهد موج جدید از علاقه مندان به راه اندازی استارت آپ در کانادا هستیم. این موضوع خیلی هم خوب است. اما بسیار مهم است که ابتدا تعریفی درستی ار استارتاپ در ذهنتان باشد. گاهی ممکن است شما تنها قصد آنلاین کردن کارتان را داشته باشد. این موضوع با راه اندازی استارتاپ متفاوت است.

ویزای استارت آپ کانادا چیست؟

ما ویزای استارت آپ کانادا را دریافت نمی کنیم. تنها در قسمت فنی و اجرای استارت آپ می توانیم به شما کمک کنیم. اگر قصد راه اندازی استارتاپ واقعی را در کانادا دارید، تیم ما با چندین سال تجربه در این زمینه می تواند به شما کمک کند.

چگونه در کانادا کار پیدا کنیم ؟

بسیاری از هموطنان این سوال را مطرح می کنند که : چگونه در کانادا کار پیدا کنیم ؟ به همین دلیل ما یک مقاله در این زمینه نوشته ایم. ولی اگر شما توانایی بازاریابی و جذب مشتری در زمینه طراحی وب و دیجیتال مارکتینگ را دارید، می توانید با ما همکاری نمایید. در این حالت نیاز به تخصص کد نویسی ندارید. تنها شما در شهرهایی مثل تورنتو ، به صورت حضوری به مارکتینگ می پردازید. پس از دریافت پروژه ما آن را انجام می دهیم و شما درصدی از آن پروژه را دریافت می کنید.

طراحی فروشگاه اینترنتی در تورنتو

یکی از کارهای اصلی ما طراحی فروشگاه اینترنتی در تورنتو می باشد. اگر حس می کنید افراد زیادی را می شناسید که می خواهند فروشگاه آنلاین خود را راه اندازی کنند، امکان همکاری با اف دیزاین وجود دارد.