سفارش طراحی سایت در انگلیس

سفارش طراحی سایت در انگلیس

by | نوامبر 21, 2020

اگر قصد سفارش طراحی سایت در انگلیس را دارید؛ ما برای شما انجام می دهیم. اما قبل از آن لطفا به نکات زیر توجه کنید:

ظاهر سایت مخصوصا در شهری مثل لندن ، اهمیت زیادی دارد. اما فراموش نکنید که همه چیز نیست!

مهمترین فاکتور یک وبسایت، تبدیل بازدیدکنندگان سایت به مشتریان می باشد. این موضوع به درک درست از طراحی سایت نیاز دارد.

ما در اف دیزاین ؛ سایت هایی طراحی می کنیم که در به معنای واقعی کار کنند! این موضوع علاوه بر دانش (UI (user interface که به معنی رابط کاربری است و (UX (user experience که به معنای تجربه کاربری است؛ به تخصص در زمینه های مختلف دیجیتال مارکتینگ هم نیاز دارد. از جمله مهمترین قسمت آن که سئو سایت می باشد. و این موضوع تنها به انگلیس محدود نیست. یک سایت موفق در هر کجای دنیا به این موارد نیاز دارد.

طراحی سایت در انگلیس : 

انگلیس وسیع‌ترین، پرجمعیت‌ترین و ثروتمندترین بخش بریتانیای کبیر می‌باشد؛ به همین دلیل طراحی سایت در انگلیس برای کسی که در آنجا زندگی می کند، بسیار ضروری است. در عصر حاضر که تمام کارها به سمت اینترنتی شدن می رود، داشتن یک سایت اهمیت ویژه ای پیدا کرده است. حتی برای کسی که هنوز کار ندارد و می خواهد استخدام شود.

  1. طراحی سایت با وردپرس در انگلیس
  2. طراحی فروشگاه اینترنتی مخصوص ایرانی ها در لندن
  3. راه اندازی استارتاپ در انگلیس

1.طراحی سایت با وردپرس در انگلیس

وردپرس در تمام دنیا تبدیل به محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا شده است. این قاعدره در کشور انگلیس هم مستثنی نیست. اگر به آمار شرکت های طراحی سایت در England نگاهی کنید، متوجه تقاضای بالا برای توسعه دهنده وردپرس در انگلیس ( WordPress Developer jobs in England ) می شوید.

به همین دلیل پیشنهاد ما این است که سایت خود را با وردپرس بالا بیاورید. چون برترین برنامه نویس های دنیا به صورت روزانه در حال توسعه آن هستند. 

2. طراحی فروشگاه اینترنتی مخصوص ایرانی ها در لندن

با توجه به جمعیت بالای ایرانیان بریتانیا؛ با طراحی فروشگاه اینترنتی در انگلیس ، مطمئنا می توانید یک کسب و کار آنلاین پر سود را ایجاد کنید. مخصوصا اگر جامعه هدف شما در انگلیس و خود شهر لندن باشد.

آمار جدید London را در سال 2021 نداریم، اما در سال 2011 تعدا ایرانیان ساکن لندن ۳۷۳۳۹ نفر بوده است! این نشان می دهد که با کمی خلاقیت، یک مارکت جذاب پیش روی شما است.

اگر بتوانید یکی از نیازهای آن ها را برطرف نمایید، به راحتی می توانید خودتان را در میان آن ها جا بیاندازید. مخصوصا با طراحی یک فروشگاه اینترنتی حرفه ای به همراه استراتژی های دیجیتال مارکتینگ ! همه این موارد را ما در اف دیزاین در اختیار شما می گذاریم

3. راه اندازی استارتاپ در انگلیس

در چند سال اخیر استارتاپ ها در سراسر جهان شگفتی خلق کرده اند. به طوری که کشورهای مختلف به این موضوع اهمیت ویژه ای داده اند. برای مثال سالانه افراد بسیار زیادی به دنبال راه اندازی استارتاپ در کانادا هستند. اما در انگلیس هم حرکت های خوب دی این زمینه صورت گرفته است.

فراموش نکنید که راه اندازی استارتاپ در انگلیس و هر کجای دنیا که باشد، ریسک های خودش را دارد. بسیاری از آن ها شکست می خورند. اما آن هایی که پیروز می شوند، شکفتی خلق می کنند. به طوری که بعضی از آن ها وارد بورس می شوند.

قبل از سفارش از مشاوره اف دیزاین استفاده کنید

ما در اف دیزاین برای مشتریان، مشاوره رایگان با واتس اپ گذاشته ایم. قبل از سفارش طراحی سایت به هر شرکت و تیمی ، می توانید از آن استفاده کنید. بهتر است ابتدا هدف خود را مشخص کنید و سپس برای مشاوره تماس بگیرید. تا بتوانید اطلاعات هدفمندتری به دست آورید. برای مثال اگر شما یک پزشک در انگلیس هستید و قصد طراحی سایت پزشکی را دارید، مشخص کنید که چه اهدافی از راه اندازی سایت دارید. می خواهید در گوگل بهتر دیده شوید. یا می خواهید سیستم رزرو اینترنتی داشته باشد. با هر دوی آن ها…

0 Comments