مشاوره طراحی سایت وردپرس

مشاوره طراحی سایت وردپرس

ما به خوبی می دانیم که پروسه سفارش طراحی سایت، بسیار گیج کننده است. هر شرکتی، قیمت و شرایط خودش را ارائه می دهد و در نهایت شما را گیج می کنند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم سیستم مشاوره طراحی سایت وردپرس را راه اندازی کنیم. 

مشاوره طراحی سایت از طریق واتس اپ

همین حالا می توانید از طریق واتس اپ با کارشناسان اف دیزاین در ارتباط باشید. تنها کافی است یک متن کوتاه، مبنی بر درخواست مشاوره طراحی سایت ارسال نمایید. کارشناسان ما وقت مشاوره تلفنی از طریق واتس اپ را برایتان ارسال می نمایند.

مشاوره آنلاین طراحی سایت

فرقی نمی کند نوع سایتی مد نظر شما است. در هر حالت تلاش ما این است که بهترین راه حل ها را به شما پیشنهاد دهیم. شما می توانید با استفاده از جلسه رایگان مشاوره آنلاین طراحی سایت، تصمیم های درست تری بگیرید. علاوه بر واتس اپ امکان برگزاری جلسه مشاوره در نرم افزار Zoom و سایر گزینه های مناسب، امکان پذیر است.

طراحی سایت اختصاصی

شاید شما ایده ای داشته باشید و بخواهید یک استارتاپ موفق راه اندازی کنید. تیم ما علاوه بر مشاوره در زمینه اجرای استارتاپ، می تواند طراحی سایت شما را به صورت اختصاصی انجام دهد.

طراحی سایت فروشگاهی

ووکامرس نام یکی از قویترین سیستم های فروشگاه اینترنتی در دنیا است. این سیتسم بر روی وردپرس نصب می شود. در مشاوره سایت فروشگاهی، می توانید تمام سوالات خود را درباره این سیستم قدرتمند بپرسید.

طراحی سایت شرکتی

امروزه اکثر سایت های شرکتی، با وردپرس ساخته می شوند. شما می توانید با استفاده از مشاوره سایت شرکتی ما، علاوه بر ساختار فنی، از امکانات لازم برای سایت یک شرکت موفق در فضای اینترنت آگاه شوید.

مشاور ساخت وب سایت چه کمکی به شما می کند؟

مشاور ساخت وب سایت به شما یک دید درست برای ساختن سفارش یک سایت کارامد را می دهد. با وجود چندین زبان برنامه نویسی، شاید تشخیص گزینه درست برایتان سخت باشد. اما یک مشاوره رایگان از یک متخصص با تجربه، می تواند این مسیر را برایتان آسان کند. در این جلسه حضوری و یا مکالمه تلفنی، متوجه می شوید که چه چیزهایی برای وبسایت مورد نظر شما لازم است. با مشخص شدن نقشه راه، می توانید سیستم مدیریت محتوای مناسب را انتخاب کنید و با کمترین هزینه، بهترین دستاورد را داشته باشید.

%

seo

%

graphic design

%

Wordpress

ارتباط با ما

یک جلسه رایگان مشاوره، بهتر است که ترکیبی از سوال های مهم باشد.

مزیت مشاوره طراحی سایت با وردپرس

مزیت های مشاوره رایگان طراحی سایت با وردپرس

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا است که سایت ها بر روی آن پیاده سازی می شوند. یعنی می تواند کاملا انعطاف پذیر باشد و سایت های ارزان و گران بر روی آن ساخته شود. به همین دلیل هر شرکتی شرایط و قیمت های خودش را دارد. هنگامی که شما از مشاوره رایگان طراحی سایت با وردپرس استفاده می کنید؛ متوجه نکات مهم wordpress می شوید. در این حالت شما می توانید تصمیمی آگاهانه درباره نکات فنی و مهم سایت خود بگیرید. فرقی نمی کند سفارش طراحی سایت وردپرس خود را به ما یا یک تیم دیگر بدهید. در هر حالت امکان استفاده از مشاوره رایگان اف دیزاین وجود دارد.

چه کمکی از مشاور وردپرس بگیریم؟

علاوه بر مسائل مربوط به توسعه سایت وردپرسی، می توانید در زمینه دیجیتال مارکتینگ هم سوال های خود را مطرح نمایید. وقتی یک سایت حرفه ای با وردپرس درست کردید، وارد مرحله بعد می شوید. یعنی دیده شدن توسط مخاطبان هدف! در این قسمت هم می توانید مشاوره های رایگان اولیه را از تیم ما بگیرید. آن ها به شما کمک می کنند تا بهترین راه حل های مناسب را انتخاب نمایید.

مشاور وردپرس؛ علاوه بر راهنمایی در زمینه طراحی قالب سایت، می تواند شما را در زمینه های دیگر همچون هاست مناسب، انتخاب دامنه، سرعت سایت،افزونه های لازم، امنیت وبسایت و … راهنمایی نماید. علاوه بر آن شاید قسمت هایی در سایت شما وجود داشته باشد که راه حل مناسب را برای اجرای آن ندانید. کارشناسان ما می توانند بهترین راه حل ها را به شما پیشنهاد دهند.

تیم ما بی صبرانه منتظر تماس شماست

فرم مشاوره طراحی سایت وردپرس

اگر می خواهید بهترین بهره را از جلسه مشاوره رایگان ببرید، بهتر است فرم زیر را پر کنید و در آن درخواست خود را به صورت خلاصه شرح دهید. پس از دریافت و بررسی آن توسط کارشناسان اف دیزاین، یک جلسه مشاوره طراحی سایت وردپرس برای شما گذاشته خواهد شد تا بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.