طراحی سایت شرکت خدماتی

طراحی سایت شرکت خدماتی

 

طراحی سایت شرکت خدماتی یکی از تخصصی‌ترین خدمات شرکت‌های طراحي سايت شركتي به شمار می‌رود. سایت‌های خدماتی ماهیتی چند منظوره دارند. بسیاری از مشاغل را می‌توان در دسته سایت خدماتی گنجاند. به عنوان مثال شرکت‌های نظافتی از سایت خدماتی برای معرفی برند و ارائه خدمات خود به مشتریان استفاده می‌کند.

رستوران‌ها نیز با طراحی سایت قادر به معرفی کسب‌وکار خود به تعداد کثیری از مشتریان هستند. مشتریانی که در حالت عادی هیچ اسمی از آن رستوران‌ها نشنیده بودند. با گسترش فضای آنلاین در زندگی روزمره فرصتی عالی برای کسب‌وکارها به وجود آمده است. صرف نظر از نوع خدماتی که ارائه می‌دهید،

با طراحی سایت قادر به دگرگون‌سازی نحوه خدمات‌رسانی خود به مشتریان خواهید بود. تیم اف دیزاین با تجربه و تخصص بالای خود قادر به طراحی و راه‌اندازی انواع سایت‌ها نظیر سایت‌های فروشگاهی، شرکتی و خدماتی است. جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

چه مشاغلی نیاز به طراحی سایت خدماتی دارند؟

امروزه کسب‌وکارهایی که نیازمند سایت حرفه‌ای می‌باشند به سه دسته تقسیم می‌شوند. کسب‌وکارهایی که محصولی برای فروش دارند، مشاغلی که محصولات سایر برندها را می‌فروشند و در نهایت کسب‌وکارهایی که خدماتی به مشتریان ارائه می‌دهند. لزوم تبلیغات و بازاریابی اینترنتی برای مشاغل خدماتی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. فعالیت کاربران در شبکه‌های اجتماعی بیشتر از محیط‌ فیزیکی است، به طوری که افراد اکثر افراد به صورت اینترنتی اقدام به سفارش خدمات مورد نیاز خود می‌کنند.

در ادامه با برخی از مشاغلی که نیاز به راه‌اندازی سایت خدماتی دارند آشنا می‌شوید.

طراحی وب سایت خدمات ترجمه

خدمات ترجمه با توجه به گسترش ارتباطات بین‌المللی اینترنتی رونق فراوانی پیدا کرده است. با طراحی سایت خدمات ترجمه قادر به استخدام مترجمان ماهر از سراسر کشور و فروش خدمات خود به مشتریان خواهید بود.

طراحی وبسایت خدمات بیمه

استفاده از روش‌های سنتی و حضوری برای فروش خدمات بیمه دیگر همانند گذشته کارساز نیست. کارگذاران بیمه در بهترین حالت به صورت حضوری تنها به تعداد محدودی از مشتریان دسترسی دارند. این در حالی است که با داشتن سایت دایره فعالیت و خدمت‌رسانی این افراد به طرز قابل توجهی گسترش خواهد یافت.

طراحی سایت خدمات صنعتی

طراحی سایت برای شرکت‌های خدمات صنعتی به یک الزام تبدیل شده است. با ساخت یک سایت صنعتی قادر به معرفی کارخانه، راه‌اندازی سایت دو زبانه و ارتباط با شرکت‌های ایرانی و خارجی خواهید بود.

با طراحی سایت خدماتی چه مزایایی به دست خواهید آورد؟

مزایای طراحی سایت خدماتی

همان‌طور که اشاره کردیم، سایت‌های خدماتی به دلیل گستردگی حوزه فعالیت خود امکانات متنوعی دارند. کارشناسان تیم اف دیزاین در مرحله اول طراحی سایت با اهداف و نیازهای مشتریان شناسایی شده و سپس با توجه به آن اقدام به طراحی سایت اختصاصی برای مشتریان خود می‌کنند. به طور کلی با راه‌اندازی سایت خدماتی از امکانات زیر بهره‌مند خواهید شد:

افزایش درآمد

با راه‌اندازی سایت خدماتی قادر به افزایش چشمگیر درآمد خود خواهید بود. فضای اینترنت بر خلاف مکان‌های فیزیکی دارای محدودیت جغرافیایی نیست. قطعاً بسیاری از خدمات شما به یک شهر یا استان خلاصه نمی‌شود و مشتریان بالقوه‌ای در سراسر ایران یا حتی دنیا برای آن وجود دارد.

کاهش شدید هزینه‌های تبلیغاتی

در صورتی که مکانی فیزیکی برای فروش خدمات یا محصولات خود داشته باشید برای بازاریابی و شناساندن کسب‌وکار خود به کاربران نیازمند صرف هزینه‌های سنگین تبلیغات خواهید بود. با طراحی سایت و بهینه‌سازی آن برای موتورهای جستجوگر، خدماتتان با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی ممکن به کاربران معرفی می‌شود.

افزایش اعتبار و برندینگ کسب‌وکار

یک سایت حرفه‌ای نشان‌دهنده هویت کسب‌وکار شماست. اگر سایت خدماتی شما به صورت حرفه‌ای طراحی شده باشد، تصویر مثبتی از نام و نشان شما در ذهن مخاطبان شکل می‌گیرد. تصویر بهتر نیز منجر به افزایش اعتماد و در نتیجه افزایش میزان فروش خدماتتان خواهد شد.

پشتیبانی آنلاین و ارتباط بهتر با مشتری

در صورتی که خدمات پشتیبانی سریع و مناسبی به مشتریان خود ارائه دهید احتمال اینکه آن افراد به مشتریان همیشگی شما تبدیل شوند افزایش خواهد یافت. با ساخت سایت حرفه‌ای ارتباط میان شرکت خدماتی با کاربران به سادگی هر چه تمام‌تر میسر خواهد شد. در بسیاری از سایت‌ها علاوه بر قسمت پشتیبانی آنلاین فرم‌های نظرسنجی نیز وجود دارد که به بهبود امکانات و رفع نواقص شرکت‌های خدماتی کمک شایانی خواهد کرد.

امکانات پیشنهادی در طراحی سایت شرکتی خدماتی

امکانات پیشنهادی

به طور کلی امکاناتی که در طراحی سایت شرکتی خدماتی گنجانده خواهد شد با توجه به نوع و دایره فعالیتی شرکتتان متفاوت خواهد بود. تیم طراحی سایت اف دیزاین با شناخت و تسلط کامل بر نحوه طراحی انواع سایت‌های خدماتی، سایتی به روز و کامل متناسب با نیاز کسب‌وکار شما طراحی خواهد کرد. برخی از مهم‌ترین امکاناتی که در سایت‌های خدماتی مورد استفاده قرار می‌گیرد شامل موارد زیر است:

 • استفاده از نمونه کارهای انجام شده
 • خدمات پشتیبانی آنلاین
 • خدمات چند زبانه (برای شرکت‌های خدماتی بین‌المللی)
 • نقشه سایت روان
 • قسمت نظرسنجی و ارائه انتقادات و پیشنهادات
 • بخش درباره ما و تماس با ما
 • دسته‌بندی منظم محصولات
 • پنل حرفه‌ای برای ادمین
 • بخش گالری برای نمایش تصاویر شرکت و نمونه کارها
 • لینک به شبکه‌های اجتماعی
 • قسمت وبلاگ (در صورت لزوم)

سایت شرکت خدماتی را به چه روش‌هایی می‌توان ساخت؟

روش های ساخت سایت شرکتی خدماتی

شرکت‌های طراحی سایت از روش‌های متنوعی برای طراحی سایت شرکت‌های خدماتی استفاده می‌کنند. هر کدام از این روش‌ها مزایا و معایب منحصر به فرد خود را دارد. مهم‌ترین عاملی که در انتخاب نحوه ساخت یک سایت می‌بایست موردبررسی قرار بگیرد، هماهنگی میان نیاز مشتری با زبان طراحی سایت است. از میان روش‌های گوناگون طراحی سایت دو روش طراحی سایت اختصاصی و طراحی سایت با سیستم‌های مدیریت محتوا به خصوص وردپرس رایج‌تر است.

ساخت سایت خدماتی اختصاصی

طراحی سایت به روش اختصاصی نیازمند دانش فنی بالا و مهارت در کد نویسی است. طراح سایت در این حالت می‌بایست به تمامی اطلاعات تخصصی طراحی سایت مانند برنامه‌نویسی سرور، طراحی گرافیکی، برنامه‌نویسی کلاینت، روانشناسی رنگ و سایر موارد تسلط کامل داشته باشد. به دلیل تخصصی بودن فرآیند کد نویسی راه‌اندازی سایت تخصصی زمان بیشتری نسبت به روش‌های دیگر نیاز دارد.

طراحی سایت اختصاصی در بسیاری از موارد با قوانین سئو سازگار نیست، همچنین با ساخت سایت اختصاصی امکان به‌روزرسانی سایت به راحتی توسط مدیر سایت میسر نخواهد بود. با این کار برای هر بار به‌روزرسانی مجبور به صرف هزینه‌ و سپردن کار به طراح سایت خواهید بود.

طراحی سایت شرکت خدماتی با وردپرس

به لطف سیستم‌های مدیریت محتوا نظیر وردپرس فرآیند طراحی و مدیریت سایت به یک امر لذت‌بخش تبدیل شده است. کار کردن با وردپرس بسیار ساده است. به طوری که حتی کاربران عادی نیز بدون نیاز به دانستن اطلاعات فنی قادر به مدیریت آن خواهند بود. ساخت سایت با وردپرس هزینه کمتری نسبت به سایت‌های اختصاصی دارد.

همچنین ساختار این سیستم به گونه‌ای نوشته شده است که کاملاً با آخرین قوانین سئو مطابقت داشته باشد. از دیگر مزایای استفاده از سیستم وردپرس در ساخت سایت می‌توان به هزینه به صرفه‌تر آن نسبت به سایت‌های اختصاصی اشاره کرد. با ساخت سایت وردپرسی دیگر نیاز نیست برای هر بار به‌روزرسانی مطالب سایت هزینه‌ای جداگانه به متخصصین طراحی سایت بپردازید.

این سیستم افزونه‌هایی گسترده در تمامی زمینه‌ها در اختیار کاربران قرار داده است. به لطف این افزونه‌ها بسیاری از اقدامات لازم برای بهینه‌سازی سایت به سادگی و تنها با یک کلیک انجام خواهد شد.

رعایت نکات لازم در طراحی سایت شرکت خدماتی

رعایت نکات وب سایت خدماتی

به منظور کسب نتایج بهتر و دیده شدن کسب‌وکارتان میان رقبا در طراحی سایت می‌بایست نکات خاصی را رعایت کرد. هنگامی که کاربر وارد سایت می‌شود طراحی سایت شما اولین چیزی است که توجه او را جلب می‌کند. یک طراحی سایت با رعایت نکات اساسی قادر به ایجاد حس راحتی در مخاطب است. تجربه کاربری دل‌چسب به طرز چشمگیری میزان فروش شرکتتان را بهبود خواهد داد. مهم‌ترین نکات لازم در طراحی سایت خدماتی شامل موارد زیر است:

 • رعایت آخرین قوانین و الگوریتم‌های سئو (seo)
 • طراحی گرافیکی سایت منطبق بر اصول روانشناسی رنگ و برندینگ
 • توجه به موارد امنیتی (نظیر استفاده از درگاه ssl)
 • طراحی ریسپانسیو صفحات سایت
 • توجه ویژه به سرعت لود سایت

جمع‌بندی

شرکت‌های خدماتی بخش عمده‌ای از مشتریان خود را از طریق سایت و بازاریابی دیجیتال به دست می‌آورند. با داشتن یک سایت خدماتی حرفه‌ای ارتباطی بهینه‌تر با مشتریان خود خواهید داشت. برای جلوگیری از اتلاف هزینه و وقت خود طراحی سایت خدماتی را تنها به متخصصین حرفه‌ای طراحی سایت بسپارید.

اف دیزاین تیمی حرفه‌ای از طراحان سایت مستقر در تورنتو کانادا و تهران است که در تمامی مراحل ساخت سایت همراهتان خواهد بود. به منظور مشاوره آنلاین رایگان با کارشناسان اف دیزاین و کسب اطلاعات بیشتر با واتس‌آپ مجموعه در تماس باشید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
پرویز
پرویز
2 سال قبل

با سلام. ما قصد طراحی سایت خدماتی نظافت منزل داریم. می خواستم ببینم بهتر است دریافت سفارش را به صورت آنلاین قرار دهیم، یا اینکه فقط تلفنی باشد.

در ضمن برای سفارش طراحی سایت خدماتی به خودتان، چگونه می توانم اطلاعات بیشتر دریافت کنم؟