طراحی سایت ورزشی

طراحی سایت ورزشی برای باشگاه ها و مربیان خصوصی

طراحی سایت ورزشی تا همین چند وقت پیش، یک موضوع غیر ضروری برای باشگاه ها و مربیان خصوصی بود. اما با تغییر لایف استایل مردم، تحولی بزرگ در آن به وجود آمد. مخصوصا بعد از کرونا !

امروزه حتی طراحی سایت برای مربیان یک امر واجب شده است. اگر به آمارهای جستجوی مردم در گوگل دقت کنید؛ شاهد افزایش تقاضا برای مربیان آنلاین و یا باشگاه ورزشی نزدیکشان هستید. ما به شما کمک می کنیم که از این ترند به وجود آمده عقب نمانید.

امکانات طراحی سایت ورزشی

اگر شما به فکر ساختن سایت برای باشگاه ورزشی خود هستید؛ باید طرز فکر چند سال گذشته را کنار بگذارید. قبلا طراحی سایت ورزشی برای باشگاه ها کاملا نمادین بود. در عمل کاربردی نداشت و تنها چند عکس از محیط باشگاه ، آدرس و شماره تلفن ها بود. این رویکرد دیگر جواب نمی دهید. سایت شما باید واقعا کاربردی باشد. ورزشکاران باید بتوانند به راحتی ثبت نام خود را به صورت آنلاین انجام دهند. در زیر به تعدادی از امکانات لازم برای باشگاه ها و مربیان خصوصی می پردازیم:

طراحی سایت باشگاه بدنسازی یا هر مجموعه ورزشی دیگر، با یک سایت شرکتی متفاوت است. تنها برای نمایش آدرس باشگاه نیست! در آن باید بتوانید علاقه مندان به ورزش و لاغری را از طریق استراتژی های آنلاین به سمت باشگاه خود جذب نمایید. از طرف دیگر ورزشکاران فعلی عضو مجموعه خود را ، حفظ نمایید. باید بتوانید در آن ها حس وفاداری ایجاد کنید. سیستم های لویالیتی برای سایت های ورزشی به یک امر واجب تبدیل شده است.

مربیان خصوصی

 • معرفی حرفه ای مربی
 • نمایش نمونه تمرینات مربی
 • امکان برگزاری کلاس های آنلاین
 • بخش آموزش ورزشی
 • نمونه قبل و بعد شاگردان
 • کلاب تخصصی اعضا
 • قسمت فروش وسایل ورزشی
 • نمایش عکس های اینستاگرام
 • بخش پرسش و پاسخ

باشگاه های ورزشی

 • ثبت نام آنلاین کلاس ها
 • پروفایل شخصی برای ورزشکاران
 • معرفی حرفه ای کلاس های ورزشی
 • صفحه مخصوص مربیان
 • فروشگاه آنلاین وسایل ورزشی
 • بلاگ آموزش تمرینات ورزشی
 • سیستم های حفظ شاگردان
 • بخش پروموشن ها
 • قابلیت ثبت نام تک جلسه ای

به دنبال ساخت سایت ورزشی رایگان نباشید!

سایت شما سرمایه آنلاین شما می باشد. ساخت سایت ورزشی رایگان در عمل ساختن ساختمان خود بر روی زمین دیگران می باشد. امروزه سایت شما باید در عبارت هایی که مردم جستجو می کنند مانند: “باشگاه ورزشی نزدیک من” ، بالا باشد. برای رسیدن به این هدف باید روی سئو سایت خود هزینه کنید! آیا شما حاضرید روی سایتی که متعلق به خودتان نیست، هزینه کنید؟! آن هم زمانی که می شود با وردپرس، یک سایت با قیمت مناسب و کاملا حرفه ای بالا آورد.

10 ورزشی که همه باشگاه ها ندارند و مردم به دنبال آن هستند:

در زیر تنها به عنوان نمونه؛ ده ورزشی را که در چند سال گذشته پرطرفدار شده اند را مشاهده می کنید. متاسفانه هنوز همه اماکن ورزشی، این رشته ها را ندارند. اما برای آن متقاضی وجود دارد.برای مثال خیلی ها نمی دانند کجا می توانند یک کلاس تی آر ایکس (TRX) پیدا کنند. همه این ها فرصت است! اگر شما هر کدام از رشته های زیر را ارئه می دهید، ما می توانی با ترکیب طراحی سایت حرفه ای و سئو؛ شما را در صدر نتایج گوگل بیاوریم.

 1. تی آر ایکس TRX
 2. کراسفیت
 3. یوگا
 4. بادی پامپ
 5. پیلاتس
 6. ایروبیک
 7. اسپینینگ
 8. زومبا
 9. فیتنس
 10. باراسل

بررسی سایت 10 تا از بهترین باشگاه های ورزشی در تورنتو

وقتی لیست 10 تا از بهترین باشگاه های ورزشی تورنتو را در Yelp مشاهده می کنید؛ متوجه اهمیت طراحی سایت در تورنتو می شوید. تا جایی که حتی باشگاه های رزمی و کاراته هم با دشاتن سایت های خوب، بر روی مارکتینگ اینترنتی فعالیت می کنند.

سوالی برای شما پیش آمده ؟

سفارش سایت مشاوره ورزشی

حتی اگر شما مجموعه ورزشی ندارید، می توانید به راحتی با سفارش طراحی سایت مشاوره ورزشی؛ این تقاضای انبوه در اینترنت را به سمت خود جذب کنید. روزانه جمعیت بسیاری از مردم به دنبال راه های لاغری هستند. معمولا اکثر آن ها به دنبال برنامه غذایی برای چربی سوزی می گردند. اگر یک سایت مشاوره تغذیه آنلاین داشته باشید، بانوان و آقایان بسیاری به دنبال آن می گردند. 

قیمت وبسایت ورزشی از چقدر شروع می شود؟

قیمت های اف دیزاین از 150 دلار کانادا شروع می شود.

افرادی که در ایران و سایر کشورها قصد سفارش سایت دارند، مبلغ به واحد پول آن کشور تبدیل می شود. امکان قرار حضوری تنها در تورنتو و تهران وجود دارد.

برای لیست تعرفه ها، به صفحه هزینه طراحی سایت مراجعه فرمایید.

برای چه رشته های ورزشی می توانید سایت درست کنید؟

فرقی نمی کند رشته ورزشی شما چی باشد و یا اینکه شما یک مربی خصوصی یا یک مجوعه بزرگ باشید. ما برای هر رشته ورزشی ابتدا بهترین سایت های آن زمینه را بررسی می کنیم، سپس نمونه مناسب مشتریانمان را می سازیم.

باشگاه ما از چند سال پیش سایت دارد، آیا شما می توانید آن را ارتقاء دهید؟

پاسخ کوتاه بله است. اما ما باید سایت قدیمی شما را بررسی کنیم. سپس خدمتتان عرض می کنید که ارزش دارد همان را ارتقا دهیم و یا یک نمونه جدید را از ابتدا بسازیم.

در هر حالت نگران محتوای سایت خود نباشید. چون تمام آن را به سایت جدید انتقال می دهیم.

آیا برای یک مربی خصوصی ، داشتن سایت فایده ای دارد؟

اگر یک جستجو در موتورهای جستجو بکنید، متوجه جستجوهای متنوع مردم برای مربی خصوصی  می شوید. ما با درست کردن سایت و سئو کردن آن برای شما، شاگردان را به سمتتان سرازیر می کنیم. فرقی نمی کند در کانادا یا هر کجای این کره خاکی باشید.

همین حالا از مشاوره اف دیزاین استفاده نمایید: