طراحی سایت پزشکان

طراحی سایت پزشکی

شاید تا چند سال پیش طراحی سایت پزشکی ضرورتی نداشت. اما امروزه با اینترنتی شدن تمام فعالیت ها، بیماران از دکتر خود انتظار یک سایت حرفه ای را دارند. تیم اف دیزاین با در نظر گرفتن شرایط ویژه ، آماده دریافت سفارش طراحی سایت پزشکان می باشد. ما علاوه بر راه اندازی سایت پزشکی، خدمات پشتیبانی و نگهداری وبسایت هم ارائه می دهیم. چون به خوبی می دانیم که یک پزشک، زمان کافی برای آپدیت و گسترش وب سایت خود را ندارد. در ادامه به امکانات مورد نیاز و چند نمونه سایت برای الهام گرفتن می پردازیم. هدف ما ارئه بهترین وب سایت با قیمت مناسب می باشد.

طراحی سایت با وردپرس

وردپرس بهترین گزینه برای طراحی وب سایت پزشکی می باشد. طراحی سایت با وردپرس علاوه بر کیفیت فوق العاده بالا، به مدیریت راحت تر سایت توسط تیم پزشک ، کمک می کند. سیستم مدیریت محتوای وردپرس در کل دنیا تبدیل به محبوب ترین روش ساختن سایت پزشکی و هر نوع سایت دیگر شده است. دلیل آن هم توسعه مستمر توسط برترین برنامه نویسان دنیا می باشد. وردپرس دارای آپدیت های مستمر و رایگان می باشد.

سئو سایت پزشکی

امروزه اکثر بیماران، بیماری و مشکل خود را در گوگل جستجو می کنند. از طرف دیگر برای پیدا کردن دکتر مورد نظرشان ، نام و یا تخصص دکتر را سرچ می کنند. در اینجاست که سئو سایت پزشکی اهمیت خودش را نشان می  دهد. ما با  با ارائه خدمات سئو وردپرس ،  رتبه گوگل وبسایت پزشکی شما را در کلمات و عبارت های مورد نظرتان بهبود می بخشیم. این کار باعث دیده شدن سایت شما توسط بیماران هدف می شود.

سیستم نوبت دهی آنلاین

امکان رزرواسیون و تعیین وقت ویزیت باعث ساختار بخشیدن به مطب شما می شود. هنگامی که بیماران وقت خود را با سیستم نوبت دهی آنلاین رزرو می کنند، بدون نگرانی و در بازه زمانی مشخص شده به پزشک مراجعه می کنند. از طرف دیگر این موضوع علاوه بر نظم بخشیدن به زمانبندی کلینیک، مانند یک دستیار برای منشی دکتر می باشد و از ازدحام بیماران جلوگیری می کند.

امکانات مورد نیاز مطب شما

هر سایت پزشکی به امکانات مختص خودش نیاز دارد. به همین دلیل ما به پزشکانی که قصد طراحی سایت حرفه ای را دارند، استفاده از خدمات طراحی اختصاصی سایت با وردپرس را پیشنهاد می دهیم. در این حالت امکانات مورد نیاز مطب شما بررسی می شود و به صورت شخصی سازی شده پیاده سازی می شوند. علاوه بر امکانات فنی مشترک؛ همچون پرداخت آنلاین حق ویزیت و یا رزواسیون و تعیین وقت ویزیت، شاید یک پزشک قصد داشته باشد قسمتی برای اطلاعات دارویی و درمانی داشته باشد اما یک دندانپزشک بخواهد یک قسمت تخصصی برای نمایش قبل و بعد دندان بیماران خود داشته باشد. 

قیمت سایت پزشکی

قیمت سایت پزشکی با توجه به امکاناتی که مد نظر شما هست، متفاوت می باشد. برای مثال اگر از سیستم نوبت دهی آنلاین پزشکان در وبسایت شما استفاده شود، هزینه آن از وب سایت شخصی پزشک بیشتر خواهد شد. اما به طور میانگین یک نمونه سایت پزشکی نرمال حدودا از 5 میلیون تومان شروع می شود. برای جزئیات قیمت طراحی سایت می توانید از مشاوره رایگان اف دیزاین استفاده نمایید. این موضوع به شما کمک می کند تا بتوانید مبلغ های ارئه شده توسط شرکت های مختلف را با دید باز مقایسه نمایید. در ضمن در پایین همین صفحه بخشی برای نمایش قیمت بر اساس امکانات وجود دارد.

راه اندازی سایت پزشکی

شما حتی اگر بهترین طراحی سایت پزشکی انجام داده باشید، اما هنوز با یک بیزینس آنلاین در حوزه پزشکی متفاوت است. راه اندازی سایت پزشکی به این معناست که یک سیستم کاملا آنلاین برای جذب و تبدیل بیمار به مراجعه کننده طراحی کنیم. در حالت عادی پزشکانی که سفارش طراحی سایت می دهند، تمرکزشان بر روی جذب بیماران به صورت حضوری در مطب می باشد. اما هنگامی که یک سایت پزشکی راه اندازی می کنید، می توانید علاوه بر مراجعه حضوری مریض، بسیاری از خدمات پزشکی را به صورت آنلاین ارائه دهید.

برخی از امکاناتی که خواهید داشت:

از جمله ویزیت اولیه مریض توسط تیم پزشکی ، داشتن سیستم ارتباط زنده با بیمار به صورت ویدئویی، ذخیره آنلاین پرونده ها به صورت آنلاین و دادن وقت به صورت اینترنتی برای بیمارانی که نیاز به مراجعه حضوری دارند. این ها تنها بخشی از یک سایت پزشکی آنلاین است. ما در پیاده سازی این سیستم به صورت کاملا حرفه ، می توانیم در کنار شما باشیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با پشتیبانی اف دیزاین در ارتباط باشید.

چرا طراحی سایت پزشکان اهمیت دارد؟

با توجه به رشد تکنولوژی و تغییر عادات زندگی مردم، طراحی سایت پزشکان به یک امر واجب تبدیل شده است. امروزه شاهد آن هستیم که حتی معروف ترین پزشکان ایران و خارج از کشور، بر روی سایت کلینیک پزشکی خود، سرمایه گذاری می کنند. دلیل آن حضور مردم در فضای وب می باشد. این موضوع بعد از آمدن ویروس کرونا به شدت افزایش پیدا کرد. امروزه هر بیماری با مشاهده کوچک ترین علائم، به سرعت گوگل را باز می کند و مشکل خود را در آن جستجو می کند.

افزایش شانس دیده شدن در گوگل

حال پزشکانی که سایت حود را طراحی و سئو کرده باشند، شانس دیده شدن را خواهند داشت. علاوه بر آن حتی اگر شما پزشکی با هزاران بیمار ثابت هم باشید، حضور در صفحه اول گوگل، به اعتبار تخصص و پزشکی شما به شدت کمک می کند. چون مردم حتی نام شناخته شده ترین پزشکان همچون دکتر سمیعی، دکتر ماندگار، دکتر کرمانی و … را در گوگل جستجو می کنند تا به اطلاعات مورد نظرشان دست یابند. این موارد اهمیت طراحی سایت برای پزشکان را نشان می دهد.

راه های ارتباطی برای مشاوره رایگان به پزشکان

برای سفارش طراحی وب سایت پزشک نیاز به مشاوره دارید؟

اگر در زمینه طراحی وب سایت پزشک به مشاوره نیاز دارید، می توانید فرم زیر را پر نمایید تا شرایط مشاوره برای شما ارسال شود. در ضمن می توانید سوالات خود را در قسمت کامنت های زیر تایپ کنید. پاسخ داده می شود.

0 Comments