طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

این روزها دیگر طراحی سایت محدود به کسب و کارهای اینترنتی نمی شود. شاهد این موضوع هستیم که تمامی شرکت ها در حال رقابت برای حضور در فضای اینترنت می باشند. به همین دلیل طراحی سایت شرکتی به یک موضوع مهم تبدیل شده است. اگر این قدم به درستی برداشته شود، می تواند به رشد شرکت ها کمک شایانی کند. آن ها می توانند به راحتی محصولات و خدمات خود را در معرض دید مخاطبان هدفشان قرار دهند.

طراحی مجدد وب سایت شرکتی

اخیرا شاهد این موضوع هستیم که، طراحی مجدد سایت شرکتی بسیار رونق گرفته است. دلیلش هم ناکارآمدی وب سایت آن ها می باشد. چند سال پیش شرکت هایی که کمی آینده نگر بودند، طراحی سایت شرکتی انجام دادند. اما در آن زمان تنها نمادین بود و بیشتر برای اعتبار از آن استفاده می کردند. شاید حتی آن را آپدیت هم نمی کردند. اما با وجود آمدن ویروس کرونا و ایجاد شرایط دورکاری برای شرکت ها، اکثر آن ها به فکر تغییر زیرساخت ها و کدنویسی سایتشان هستند. 

شرکت های بزرگ

12,000,000

  •  

طراحی سایت

شرکت های متوسط

7,000,000

  •  

طراحی سایت در تهران

وردپرس

3,000,000

  •  

طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت شرکتی حرفه ای

اکثر شرکت ها وقتی می خواهند سایت خود را تغییر و یا توسعه دهند، به دنبال طراحی سایت شرکتی حرفه ای می گردند. به همین دلیل ممکن است در سر راه کمپانی های وب دیزاینی قرار بگیرند که قیمت های نجومی به آن ها دهند! در حالی که می شود با یک پنجم و گاهی اوقات با یک دهم هزینه ای که می کنند، وبسایت بسیار حرفه ای طراحی نمایند.​


هزینه طراحی سایت شرکتی

هزینه طراحی سایت شرکتی با توجه به امکاناتی که شرکت مد نظرش است، متفاوت است. در این زمینه خیلی از شرکت های طراحی وب پیشنهاد می کنند که از طراحی اختصاصی استفاده نمایید. اما از دید تیم اف دیزاین این کار در 90 درصد پروژه ها یک اشتباه مطلق است! علاوه بر هزینه اضافی، به مشکلات زیادی در زمینه نگهداری و توسعه سایت خواهید خورد. در حالی که اگر سایت شرکت خود را با وردپرس طراحی کنید، علاوه بر قیمت مناسب، همیشه در حال آپدیت است و در هر کجای ایران و جهان توسعه دهنده آن به راحتی پیدا می شود.

امکان دسترسی به کدها و هاست ​

این روزها مشکل بزرگ خیلی از سایت های شرکتی ، پشتیبانی آن است! آن ها می خواهند کم کم وبسایت را توسعه دهند ولی پس از مطرح کردن آن به سازنده با در بسته مواجه می شوند. دلیل آن هم ندادن امکان دسترسی به کدها و هاست می باشد. معمولا طراحان وب اط این طریق سعی در کسب درآمد بیشتر دارند. چون در صورت نبود دسترسی ، شرکت ها باید برای هر موردی که می خواهند تغییر دهند، به طراح پول دهند! روش کار ما در اف دیزاین به هیچ وجه اینگونه نیست و تمامی کدها و دسترسی ها را در اختیار کارفرما قرار می دهیم.

فاکتورهای مورد نیاز سایت های شرکتی

معماری درست برای سئو

خیلی از شرکت ها فکر می کنند که طراحی سایت ، مهمترین قسمت حضور آن ها در فضای اینترنتی است! به همین دلیل برای آن هزینه های غیر منطقی می کنند. در حالی که اصل موفقیت در فضای آنلاین، داشتند یک سایت خوب با معماری درست برای سئو می باشد. اگر سایت شما معیارهای بهینه سازی سایت را به خوبی داشته باشد، می توانید در رقابت کسب رتبه بالاتر در گوگل، از رقبای خود پیشی بگیرید.

واکنش گرا بودن وب سایت

واکنش گرا بودن سایت به این معناست که مشتری شما با هر دستگاهی سایت شرکت شما را باز کرد، نمایش قابل قبولی داشته باشد. به اصطلاح به آن ریسپانسیو می گویند. یعنی اگر با موبایل، تبلت و کامپیوتر رومیزی سایت شما را باز کرد، بدون هیچ مشکلی به هدفش برسد.

کنترل پنل ساده و کاربردی

معمولا مدیران خودشان وقت کافی برای سر و کله زدن با وب سایت را ندارند. به همین دلیل مدیریت آن را به کارمندان و منشی خود می دهند. در این صورت یک کنترل پنل ساده که همه اعضای تیم بتوانند بدون داشتن دانش فنی با آن کار کنند، به یک ضرورت تبدیل می شود.

صفحه تماس با ما به صورت حرفه ای

صفحه تماس با ما را می توان یکی از مهمترین صفحات در وب سایت های شرکتی دانست. این صفحه دریچه ارتباط آن ها با مشتریانشان می باشد. خواه مشتری آن ها مردم عادی باشند، خواه سایر شرکت های همکار ! در هر صورت می توان گفت یک جورایی حکم منشی آن ها را دارد. طبیعاتا اگر یک کسب و کار منشی خوبی نداشته باشد، بر روی وجهه آن ها تاثیر منفی می گذارد. از طرفی باید تمام روش های ارتباطی در آن طراحی شود.

ظاهری قابل اعتماد و جذاب

وب سایت در عمل نماینده شرکت شما در فضای اینترنت می باشد. هنگامی که به صورت سنتی ارباب رجوع به شرکت شما مراجعه می کرد، شما سهی می کردید فضای شرکت و چیدمان آن را آبرومند و قابل اعتماد طراحی نمایید. این موضوع در سایت هم کاملا مصداق دارد.

قابلیت توسعه و آپدیت

با توجه به سرعت تغییر تکنولوژی، هر چند وقت یک بار نیاز است که سایت خود را توسعه دهید. اما اگر از یک ساختار خوب استفاده نکرده باشید، هر سری مجبور می شوید کل سایت را تغییر دهید و با یک شرکت طراحی سایت دیگر همکاری نمایید. اما مااین مشکل را برای شما حل می کنیم!

نمونه کار طراحی وب سایت شرکتی

نمونه کار طراحی وب سایت شرکتی اولی موضوعی است که کارفرما به آن توجه می کند. به همین ما در این زمینه پیشنهاد می کنیم نمونه کارهای بین المللی ما را مشاهده نمایید. تیم ما با داشتن نمونه کارهای مختلف طراحی سایت در کانادا می تواند به گسترش کسب و کار شما در ایران و حتی جهان کمک نماید.


طراحی سایت در کانادا

طراحی سایت شرکتی چیست